2016 Yazlık Tesettür Abiye Modelleri


Dantelli Tesettür Abiye Modeli
Dantelli Tesettür Abiye Modeli

Tesettürlü hanımların yaz aylarında çok zorlandıkları bir konu olan abiyeler, özellikle şu sıralar düğün sezonunun da açık olması sebebiyle daha da önemli bir hal alıyor. Birçok kişi yazlık, kaliteli abiye bulmakta zorluk yaşarken, sizlere dönemin en trend modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Dantelli Yazlık Abiye Modelleri: Yazlık tesettür abiyelerden bahsederken ilk sıraya dantelli modelleri yazmak gerekiyor. Dantelli modellerde geçtiğimiz yıllarda ağırlıklı olarak açık renkler ön plana çıkarken şu sıralar koyu tonlar daha popüler diyebiliriz. Mürdüm, mor ve bordo dantelli abiyelere muhakkak göz atmanızda fayda var

.

Beyaz Yazlık Abiye Modelleri: Beyaz bu sezonun rengi ve birçok abiyede de karşımıza çıkıyor. Özellikle bel kısmında altın rengi işlemeler olan modeller hem son derece zarif bir görüntüye sahip hem de sizi olabildiğince iddialı hale getiriyor. Bunun yanı sıra tercihini sadelikten yana kullanacaklar için düz kesim modeller de yer alıyor.

İşlemeli Yazlık Abiye Modelleri: İşlemeli abiyeler özellikle gösterişli olmanız gereken ya da en azından dikkat çekici bir kombin yapmak isteyenler için ilk seçenek. Şu sıralar işlemeli modellerde işleme detayları abiyenin üst kısmında konumlandırılmış durumda. Etekler ise sade bırakılarak dengeli bir görüntü elde edilebilmiş.

Yeşil Yazlık Abiye Modelleri: Son olarak yeşil renkli tesettür abiyelerden de söz etmek istiyoruz. Koyu yeşil renkli abiyeler birçok bayan tarafından tercih edilirken kaliteli görüntüsü sayesinde hemen herkesin beğenisini kazandıklarını da söylemeliyiz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.