2016 Yazlık Kap Modelleri


Hakim Yaka Yeşil Yazlık Kap Modelleri
Hakim Yaka Yeşil Yazlık Kap Modelleri

Yaz aylarında tesettürlü bayanların önemli bir kısmı kaplara yöneliyor. Hem sizi bunaltmayan bir yapıya sahip olması hem belli bir şıklığı size sunması sayesinde ilk tercih haline gelen kaplarda bu sezon renk skalası bir hayli geniş. Size yazlık kaplarda hangi renklerin ve modellerin trend olacağına dair birkaç ipucu vermek istiyoruz.

Beyaz Yazlık Kap Modelleri: Sıcak havalarda bayanların ilk  tercihi beyaz oluyor. Güneş ışınlarını yansıtan yapısı sayesinde sizi olabildiğince serin tutan beyaz, kaplarda kullanıldığında da ortaya çok başarılı sonuçlar çıkabiliyor. Eğer ki beyazın çok sade kaçacağını düşünüyorsanız o zaman da dantel detaylı modellere yönelebilirsiniz. Dantel detayı istediğiniz gösterişi kapa fazlasıyla katacaktır.

Yeşil Yazlık Kap Modelleri: Yeşil kaplarda bu sezon hakim yaka detaylı modellerin sıkça görüldüğünü söylemek mümkün. Hakim yaka size biraz daha resmi bir görüntü kazandıracağı için bu modelleri iş hayatında kullanabilirsiniz. Alternatif olarak fermuar detaylı modelleri önerebiliriz. Fermuarlı kaplarda ise yeşilin biraz daha açık tonlarına yönelmek en mantıklısı olacaktır.

Kırmızı Yazlık Kap Modelleri: Kırmızı her zaman için dikkat çekici bir renk ve birçok bayanın da kombinlerinde kendine yer bulabiliyor. Kırmızı modellerde bu yaz daha çok uzun kapları göreceğiz gibi duruyor. Hatta balık stili olarak adlandırılan kırmızı kaplara mutlaka göz gezdirmenizi öneriyoruz. Alternatif olarak ise deri detayları bulunan modelleri inceleyebiliriz. Bu modeller özel davetler için biçilmiş kaftan olacaktı.

Mavi Yazlık Kap Modelleri:  Bu sene yazlık kaplarda mavi beklenenin çok üzerinde bir popülerliğe ulaştı. Mavinin daha çok koyu tonlarıyla karşımıza çıkan bu modeller sade ve şık görüntüsü sayesinde ilgi topluyor. Farklı ürünleri giymeyi sevenlerdenseniz maviye göz gezdirmekte fayda var.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.