2016 Yazlık Ferace Modelleri


1x1.trans
Siyah Beyaz Yazlık Ferace Modeli

Yaz aylarında tercih edeceğimiz kıyafetler belki de iki kat daha önemli. Bizi sıcak havadan koruyacak, aynı zamanda da şık görünmemizi sağlayacak ürünler her daim ilk seçenekken bunlar arasında feracelerin ön plana çıktığını belirtmekte fayda var.

Dantelli Yazlık Ferace Modelleri: Feracelerde bu yaz sezonunun trendi dantel detayları. Daha çok gece davetlerinde karşımız çıkacak olan dantelli feracelerde ağırlıklı olarak siyah rengin kullanıldığını hatırlatalım. Siyahın dantel detayını daha net gösterdiğini düşünürken bu kararın çokta yanlış olmadığını anlamış oluruz.

Beyaz Yazlık Ferace Modelleri: Feracelerde her daim güzel bir seçenek olan beyaz, bu sezon da sıklıkla kullanılıyor. Beyazın sakin görüntüsü hem feracenin mantığı ile uyumlu hem de sıcak havalarda bunalmanızı önleyici etkisiyle kullanışlı bir renk. Beyaz modellerin sade yapısını çok fazla bozmadan gene sade kombinlerde kullanırsanız şayet çok daha dengeli ve güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.


Şifon Yazlık Ferace Modelleri: Geçtiğimiz yılların popüler ürünü olan şifon feraceler bu yaz sezonunda birçok bayan tarafından tercih edilecek gibi görünüyor. Şifon feracelerde de koyu renklerin ön plana çıktığını hatırlatalım. Bu konuda tek başına siyah ya da siyah ile koyu yeşilin kullanıldığı modeller en güzel örnekler olacaktır.

Yeşil Yazlık Ferace Modelleri: Feracelerde yeşil bu sezonun trendlerinden birisi. Yeşilin her tonunu görebileceğimiz bir sezona giriş yaptığımızı belirtmekte fayda var. Gün içerisinde yeşilin açık tonları daha doğru bir tercih olacakken, geceleri ise daha koyu yeşile yönelebilirsiniz. Yeşil feracelerde herhangi bir süsleme ya da detaya gerek olmadığını da unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2016 Trend Yazlık Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Eşarp Modelleri ve En Güzel Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*