2016 Tuğba Yazlık Elbise Modelleri


Çiçekli 2016 Tuğba Yazlık Elbise Modelleri
Çiçekli 2016 Tuğba Yazlık Elbise Modelleri

Havalar iyice ısındı ve artık bunaltıcı sıcaklarla başımız iyiden iyiye belaya girmiş duruda. Bu denli sıcak havalarda da bizlerin imdadına yazlık elbiseler yetişiyor. Birçok bayanın tercih ettiği yazlık tesettür elbiselerde bu sezon Tuğba son derece başarılı işlerin altına imzasını atmakla birlikte sokak modasında da adından sıklıkla söz ettirecek gibi görünüyor.

Siyah Tuğba Tesettür Yazlık Elbise: Siyah her ne kadar yaz aylarının rengi olmasa da Tuğba’nın siyah renkli elbiseleri özellikle gece davetleri için biçilmiş kaftan konumunda. Bazı modellerde sadeliği ön plana çıkartan Tuğba, bazılarında ise işleme detaylarıyla şıklık vurgusunu çok güzel bir biçimde yerine getirmiş.

Çiçekli Tuğba Tesettür Yazlık Elbise: Yaz dendiğinde çiçekleri göz ardı etmek olmaz. Çiçek desenli Tuğba elbiselerinde genel itibariyle açık renklerin kullanıldığı modeller daha çok günlük yaşamda karşımıza çıkacak. Açık renkleri sayesinde sıcaktan daha az etkilenecek ve zarif görüntüsüyle de istenilen sonuçları elde edebileceksiniz. Özel organizasyonlar için ise daha koyu renklerin kullanıldığı fon üzerine canlı çiçek desenleri olan modellere göz gezdirebilirsiniz.

Pudra Tuğba Tesettür Yazlık Elbise: Bu sezonun trend renklerinden birisi olan pudra, görüntüsüyle zarafetini ortaya koyarken kalitesiyle de adından söz ettiriyor. Tuğba’nın modellerinde pudranın daha çok sade bir biçimde ele alındığına şahit oluyoruz. Böylelikle zarif bir görüntü elde etmek mümkün oluyor.

Beyaz Tuğba Tesettür Yazlık Elbise: Son olarak beyaz renkli sakin bir görüntüye sahip olan modellere de değinmek istiyoruz. Beyaz modellerin olmazsa olmazı dantel detaylarını da sıkça kullanan Tuğba, elbiselerin etek kısmında dantellere yer vererek çok hoş bir görüntü elde etmeyi başarmış .

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.