2016 Tuğba Venn Yazlık Tunik Modelleri


Pembe Tuğba Venn Yazlık Tunik Modelleri
Pembe Tuğba Venn Yazlık Tunik Modelleri

Tunikler şu sıralar bir hayli popülerken, trend modellerin ortak noktasına bakacak olursanız karşınıza Tuğba Venn çıkıyor. Bu sezon ki koleksiyonu ile birçok kişinin kalbini kazanan Tuğba Venn, sokak modasının da en aktif isimlerinden birisi konumunda.

Turkuz Tuğba Ven Yazlık Tunikler: Tuğba Venn’in bu sezon ki en popüler ürün grubu olan turkuaz renkli tuniklerde özellikle üzerinde az da olsa işleme bulunan modelleri örnek verebiliriz. Tuniğin etek uçlarında kullanılan renkli çiçek motifleri görüntü itibariyle daha başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlarken alternatif olarak düz turkuaz modelleri de önerebiliriz.

Beyaz Tuğba Ven Yazlık Tunikler: Beyaz her daim popüler bir renkken, Tuğba Venn tarafından kullanıldığında daha da popüler hale gelebiliyor. Beyaz renkli yazlık tunikler hem sıcak havalarda bunalmanızın önüne geçecek olup hem de şifon detayları sayesinde daha şık görünmenizi de sağlayacak.

Pembe Tuğba Ven Yazlık Tunikler: Bu sezon pembe birçok modelde karşımıza çıkıyor. Etekler, elbiseler, pantolonlar ve bluzlarda trend seçimlerden birisi olan pembe tuniklerde de son derece popüler. Pembe renkli modellerde koyu tonlar kullanılacaksa mutlak surette kombine beyaz dahil ederek daha zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. Alternatif olarak ise toz pembeye yönelmek mantıklı olacaktır.

Lacivert Tuğba Ven Yazlık Tunikler: Tuğba Venn koleksiyonunda koyu renkli ürünler içerisinde en çok tercih edilen ürün grubu lacivert renkli modeller. Lacivertin asaleti çağrıştıran bir yapısı var ve Tuğba Venn’de modellerde düz çizgileri kullanarak bu görüntüyü ön plana çıkartıyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.