2016 Tuğba Venn Yazlık Pardesü Modelleri


Beyaz Tuğba Venn Yazlık Pardesü Modelleri
Beyaz Tuğba Venn Yazlık Pardesü Modelleri

Tesettür giyimde pardesülerin önemli bir yeri olduğunu hepimiz biliyoruz. Birçok kombinde karşımıza çıkan pardesülerde şu sıralar Tuğba Venn’in koleksiyonu bir hayli popüler hale gelmiş durumda diyebiliriz. Yaz sezonu için tasarlanan koleksiyonda hemen herkesin beğenebileceği tarzda modeller bulmak mümkün.

Beyaz Tuğba Venn Pardesü: Tuğba Venn’in pardesülerinde beyaz renkli ürünler sadelikleri sayesinde birçok kombinlde kendine yer bulabiliyor. Çok fazla dikkat çekmek sizin hoşunuza gitmiyorsa, yaz sıcaklarını da dikkate aldığımızda beyaz renkli modeller gerçekten de güzel bir seçim olacaktır. Tuğba Venn’de bu noktada beyaz renkli pardesülere herhangi bir detay ya da desen eklemediği için bu sadelik korunabilmiş durumda.

Kemerli Tuğba Venn Pardesü: Pardesülerde bu sene kemer detayını bolca göreceğiz. Görsellik açısından hoş bir görüntü elde edilmesini sağlayan kemerler genel itibariyle pardesünün renginden farklı olarak seçilir ki bir nevi aksesuar görüntüsü kazanabilsin.  Fakat tercihinizi sdelikten yana kullanacaksanız koyu renkli pardesülerde gene koyu renk kemerler kullanabilirsiniz.

Yeşil Tuğba Venn Pardesü: Tesettür giyimin her daim sevdiği renklerden birisi olan yeşil, Tuğba Venn’in pardesülerinde de bolca karşımıza çıkıyor. Yeşilin hem açık hem de koyu rengini başarılı bir şekilde kullanan Tuğba Venn, bu sayede günlük yaşam için ideal modeller üretebilmiş gibi görünüyor.

Mavi Tuğba Venn Pardesü: Pardesülerde bu sezon mavinin yeri gerçekten de ayrı. Sıcak havalarda açık mavi pardesüler görüntü olarak sade ve sakin bir sonuç verirken bu modellerin beyaz kemerlerle ya da düğmelerle kombinlenebileceğini de unutmamalısınız.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.