2016 Tuğba Venn Tesettür Pardesü Modelleri


Desen Detaylı Tuğba Venn Tesettür Pardesü Modelleri
Desen Detaylı Tuğba Venn Tesettür Pardesü Modelleri

Son birkaç yıldır tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği üreticilerden birisi haline gelen Tuğba Venn, yeni sezonda pardesüleriyle adından bolca söz ettirecek gibi görünüyor. Kaliteli ürünleriyle bildiğimiz Tuğba Venn’in yeni sezon koleksiyonunu incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yeşil Tuğba Venn Pardesü Modelleri: Tesettürlü bayanların en çok sevdiği renklerden birisi olan yeşil, pardesülerde de son derece güzel sonuçlar verebiliyor. Yeşilin hemen her tonunu kullanan Tuğba Venn, özellikle koyu yeşil renkteki modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Eğer ki yeni bir pardesü arıyorsanız bu modelleri mutlaka incelemelisiniz.

Siyah Tuğba Venn Pardesü Modelleri: Siyah pardesüler sade görüntüsünün yanında size farklı bir hava da katacaktır. Siyah renkli pardesülerde bir nebze de olsa iddialı şeyler arıyorsanız da o zaman deri detaylı modelleri incelemenizde fayda var diyebiliriz. Bunun haricinde düz siyahların da güzel birer alternatif olduğunu unutmayın.

Mavi Tuğba Venn Pardesü Modelleri: Mavi doğada bulunan renklerden birisi ve bu sayede güzel kombinlere imza atılabiliyor. Tuğba Venn’in koleksiyonundaki mavi renkli modellerde mavinin hemen her tonunu bulabilecek olsanız da ağırlıklı olarak koyu mavilerin tercih edileceğini söylemek mümkün.

Desenli Tuğba Venn Pardesü Modelleri: Desenli pardesülerde bu sene ağırlıklı olarak koyu tonların kullanıldığını hatırlatmakta fayda var. Özellikle koyu mavi desenli pardesüler kullanışlı yapısıyla dikkat çekerken desenlerin kol kısmında kullanılması dengeli bir görüntü oluşturuyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.