2016 Tuğba Venn Kışlık Kap Modelleri


Bordo Şal Yaka Tuğba Venn Kışlık Pardesü Modelleri
Bordo Şal Yaka Tuğba Venn Kışlık Pardesü Modelleri

Tuğba Venn hemen her dönem belli oranda popülerlik elde etmeyi başarıyor. Yeni sezon modelleri sokak modasına mutlaka etki eden Tuğba Venn’in kış sezonu için tasarladığı kaplar da benzer şekilde çok sevildi ve birçok kişinin kombinlerinde kendine yer buldu. Bizlerde, sizin için Tuğba Venn yeni sezon modellerini ele almak istiyoruz.

Siyah Tuğba Venn Kap Modelleri: Tuğba Venn’in kapları içerisinde en çok ilgi gören modeller genel itibariyle siyah renkli olanlar diyebiliriz. Siyahın sadeliği ve Tuğba Venn’in kalitesi bir araya geldiğinde ortaya son derece başarılı bir görüntü çıkmışa benziyor. Özellikle de düğme detaylı modeller günlük yaşam için biçilmiş kaftan konumundayken düz kesim kuşak ya da kemer detaylı modelleri de incelemekte fayda var.

Camel Tuğba Venn Kap Modelleri: Camel rengi tesettür giyimde her geçen gün biraz daha popüler hale gelirken, Tuğba Venn koleksiyonunda da karşımıza bolca çıkıyor. Genel itibariyle süet detayıyla birlikte kullanılan camel böylelikle çok daha zarif bir görüntüye kavuşurken, kuşak detayı sayesinde iş hayatınızda da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Bej Tuğba Venn Kap Modelleri: Tercihiniz sade modellerden yana olacaksa şayet o zaman da Tuğba Venn’in bej rengi kapları ilginizi çekecektir. Gösterişten olabildiğince uzak ve olabildiğince zarif yapıya sahip olan modellerde fermuarlı ürünler ön plana çıkıyor. Fermuar detayına ek olarak ince kemerlerinde kullanıldığı ürünler hemen her yerde kullanılabilecek tarzda bir görüntüye sahip. Alternatif olarak ise kuşak detaylı modellere göz gezdirmekte fayda var diyebiliriz.

Bordo Tuğba Venn Kap Modelleri: Gösterişli olmak hoşunuza gidiyorsa şayet, bordo renkli kaplar tam da aradığınız şey diyebiliriz. Tuğba Venn koleksiyonundaki şal yakalı bordo kaplar görüntü itibariyle hem iddialı hem de son derece zarif. Yaka kısmında kullanılan deri detayı ise ayrı bir şıklık katacaktır diyebiliriz. Bunun yanında altın rengi fermuar detayının kullanıldığı modelleri de incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.