2016 Tuğba Venn Elbise Modelleri


Fuşya Tuğba Venn Elbise Modelleri
Fuşya Tuğba Venn Elbise Modelleri

Tesettür elbiselerde bu sezon çeşitlilik bir hayli geniş. Çok sayıda üretici yeni sezon modellerini görücüye çıkartmışken, bunlar içerisinde Tuğba Venn en fazla dikkat çeken isim diyebiliriz. Ürün skalasını geniş tutan Tuğba Venn bu sayede herkesin istediği tarzda ürünü bulmasını sağlıyor.

Fuşya Tuğba Venn Elbise: Tuğba Venn’in bu sezonki koleksiyonunda en dikkat çekici ürün grubu kuşkusuz fuşya renkli elbiseler. Fuşyanın yapı itibariyle ilgi çekici görüntüsü, Tuğba Venn’in kalitesiyle bir araya gelince gece davetleri için çok ideal bir görüntü ortaya çıkabiliyor.

Sarı Tuğba Venn Elbise: Tuğba Venn’in bir diğer ürün grubu olan sarı renkli modellerde ise işlemeli elbiseleri tavsiye edebiliriz. Sarı rengin daha kaliteli görünmesini sağlayan işlemeler  görsel açıdan biraz daha ön plana çıkacak ürünleri sevenler için ideal bir tercih olacaktır. Açık sarı renkli modeller ise nispeten biraz daha sade elbiseler arayanlar için önerebileceğimiz bir ürün grubu.

Lacivert Tuğba Venn Elbise: Tesettür elbiselerde çok sık karşımıza çıkan lacivert renk, kaliteli bir görüntüye sahip. Sadelik ilk tercihinizse şayet lacivert renge yönelmekte fayda var. Ayrıca lacivert renkli modellerde aksesuar detayının da kullanıldığını hatırlatmakta fayda var. Altın rengi aksesuar, gece davetleri için çok güzel bir seçenek olacaktır.

Desenli Tuğba Venn Elbise: Tuğba Venn’in bir diğer ürün grubu ise desenli elbiseler. Fakat desenli modellerden kastımız rengarenk ya da gösterişli ürünler değil. Daha sade, koyu tonların tercih edildiği modellerde desen detayları ise elbiselere hareket katmak noktasında çok yerinde olacaktır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.