2016 Tuğba Giyim Yazlık Elbise Modelleri


Kırmızı 2016 Tuğba Giyim Yazlık Elbise Modelleri
Kırmızı 2016 Tuğba Giyim Yazlık Elbise Modelleri

Her sezon popüler tercihlerden birisi olmayı başaran Tuğba Giyim, bu senenin de trend üreticilerinden birisi olmuş durumda. Özellikle yazlık elbise modelleriyle dikkatleri çeken marka, hem günlük yaşam hem de özel davetlerde giyilebilecek çok sayıda seçenek sunuyor.

Siyah Tuğba Giyim Elbise Modelleri: Tuğba Giyim modellerinde en çok tercih edilen ürün grubu siyah renkli modeller. Siyahı son derece başarılı bir şekilde elen alan Tuğba Giyim, şıklık arayanlar için deri detaylarıyla zenginleştirdiği modelleri önerebiliriz. Siyahın dantel detaylarıyla bir arada kullanıldığı modellerde güzel bir alternatif konumunda.

Yeşil Tuğba Giyim Elbise Modelleri: Markanın gündelik yaşam için ürettiği en başarılı modeller yeşil renkli olanlar. Bu noktada ağırlıklı olarak açık yeşili ön plana çıkartan Tuğba Giyim, gösterişsiz, sade ve şık modellerle adından söz ettiriyor. Fakat yeşilin koyu tonlarının kullanıldığı modellerde özel davetler için her zaman bir seçenek olacaktır.

Mor Tuğba Giyim Elbise Modelleri: Bu sezonun trend renklerinden birisi olan mor, dantelli elbiselerde gerçekten de harika görünüyor. Dantel detaylarının ön plana çıkmasını sağlayan mor bu sayede dikkat çekici bir görüntüye bürünmenizi sağladığı gibi şıklığında ön plana çıkmasını sağlayacaktır.

Kırmızı Tuğba Giyim Elbise Modelleri: Son olarak kırmızı renkli elbiseleri de göz ardı etmemek gerektiğini belirtelim. Kadife elbiselerde kırmızının ne denli başarılı durduğunu hepimiz biliyoruz ve Tuğba Giyim’de altın rengi aksesuarlarla zenginleştirdiği kırmızı renkli elbiseleri özel davetler, yemekler ya da açılışlar için çok doğru bir tercih olacaktır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.