2016 Tuay Karaca Tunik Modelleri


Pembe Tuay Karaca Tunik Modelleri
Pembe Tuay Karaca Tunik Modelleri

Tesettürlü bayanların sevdiği isimlerden birisi olan Tuay Kara, bu sezon tunikleriyle ön plana çıkarken birçok kişinin de kombinin de Tuay Karaca’nın tuniklerini görebiliyoruz. Kaliteli ve geniş ürün çeşitliliğinin olduğu bir koleksiyon ile karşımıza çıkan Tuay Karaca, sokak modasına etki etmeyi başaracak gibi görünüyor.

Beyaz Tuay Karaca Tunik Modelleri: Tuay Karaca’nın koleksiyonunda yer alan en sade ürün grubu beyaz modeller. Beyazı iki yolla kullanan Tuay Karaca, ilk olarak uzun tuniklerde herhangi bir detay ya da desen olmaksızın sadeliği ön plana çıkartarak kullanırken, diğer seçenek ise düğme detaylı ürünler oluyor.

Yeşil Tuay Karaca Tunik Modelleri: Yeşilin çok farklı tonları mevcut ve Tuay Karaca’da bu farklılıkları ele almış durumda. Mint yeşili, su yeşili gibi renkleri kullanan Tuay Karaca böylelikle son derece sakin kafan bir o kadar da şık sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Özellikle çalışan bayanların bu tunikleri çok seveceğinden eminiz.

Turuncu Tuay Karaca Tunik Modelleri: Turuncu son dönemde popüler renkler arasındaki yerini aldı. Salaş tuniklerde çok güzel sonuçlar veren turuncu, günlük yaşam için ideal bir tercih konumunda. Bunun yanı sıra uzun ve düğmeli modellerde de turuncunun güzel bir alternatif oluşturduğunu hatırlatmalıyız.

Pembe Tuay Karaca Tunik Modelleri: Tuay Karaca’nın en dikkat çekici modelleri pembe renkli tunikler. Pembenin parlak türünü kullanan Tuay Karaca, böylelikle dikkatleri üzerine çekmeyi seven bayanların yüzünü güldürecek. Sözünü ettiğimiz modeller ağırlıklı olarak beyazlarla kombinlenerek çok kaliteli sonuçlar verebiliyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.