2016 Trend Yazlık Eşarp Modelleri


Yazlık Yeşil Şifon Eşarp Modeli
Yazlık Yeşil Şifon Eşarp Modeli

Tesettür giyimin en önemli noktası eşarplardır. Tesettür giyimin temeli diyebileceğimiz eşarplarda bu sene yazlık modeller birbirinden güzel ürünlerden oluşuyor. Yeni sezon koleksiyonlarıyla karşımıza çıkan üretici firmalar, yaz sezonunun bizler için çok daha keyifli geçmesini sağlayacak gibi görünüyor.

Beyaz Yazlık Eşarp Modelleri: Yaz sezonunda akla ilk olarak gelen renk beyaz oluyor. Yazın sıcak günleri için biçilmiş kaftan olan beyaz eşarplarda da sade bir görüntü elde edilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra kolay kombinlenebilen yapısı sayesinde de bu ürünleri birçok kombinde kullanabilirsiniz. Beyaz eşarplarda özellikle ipek modellere yönelmek şıklık açısından da istenilen sonuçların elde edilmesini sağlayacaktır.

Pudra Yazlık Eşarp Modelleri: Birçok bayanın severek giydiği bir renk olan pudra yazlık eşarplarda da ilk tercihler arasında. Pudranın zarif görüntüsü dahil edildiği kombini çok daha şık bir hale büründürebiliyor. Pudra modellerde de ilk tercihin ipek olması, görsellik noktasında daha başarılı sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştıracak.

Yeşil Yazlık Eşarp Modelleri: Eşarplarda bu sezon yeşili de bolca görebileceğiz. Yeşil doğayı anımsatan görüntüsü kombinlerinize ferah bir görüntü kazandırırken özellikle yeşil ve beyazın bir arada kullanıldığı modellere yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra gece davetlerinde koyu yeşil de güzel bir seçenek olacaktır.

Mavi Yazlık Eşarp Modelleri: Denizi, suyu ve özgürlüğü temsil eden mavi, yazlık eşarplarda da kendini belli ediyor. Mavinin daha çok koyu tonlarının kullanıldığı eşarplar görsel olarak son derece başarılı ürünler diyebiliriz. Gece davetlerinde koyu mavi ya da saks mavisi eşarpları kombinlere dahil etmeyi unutmayın.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.