2016 Trend Gelinlik Modelleri


1x1.trans
Uzun Kuyruklu Trend Gelinlik Modeli

Her bayanın hayali olan gelinlikler, şu sıralar farkı modellerle karşımıza çıkıyor. Düğün sezonunun tam da ortasında olduğumuz şu günlerde, eğer ki yakın gelecekte sizde o şahane kıyafeti giyecekler arasındaysanız sizlere son dönemin trend tesettür gelinliklerinden bahsetmek istiyoruz.

Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri: Gelinliklerin olmazsa olmazı diyebileceğimiz dantel, her gelinlikte zaten kullanılıyor. Fakat dantelli gelinlik modellerinde başrolü tahmin edebileceğiniz gibi dantel detayları alıyor. Genellikle gelinliğin tamamına yayılan dantel detayları ağırlıklı olarak etek kısmında ön plana çıkartılıyor. Ayrıca bu modellere tüllerin de eşlik ettiğini hatırlatmak gerekiyor.

A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri: Basen bölgenizde fazlalıklarınız var ve bunların en mutlu gününüzü gölgelemesini istemiyorsanız A kesim gelinliklere yönelmek en mantıklısı olacaktır. A kesim modellerde gelinliğin belinden itibaren A harfine benzer şekilde genişlediği ve böylelikle basenlerde ki fazlalıkların gizlenip çok şık bir görüntünün ortaya çıkmasına imkan sağlıyor.


Uzun Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri: Son zamanlarda birçok tesettürlü bayan gelinliğinin upuzun bir kuyruğu olsun istiyor. Bir nevi kuğu gibi görünmenizi sağlayan bu modeller salon düğünü yapacaklar için tercih edilebilir bir seçenek. Kır düğünü ya da açık hava da düğün yapacaklar için ise kuyruğun çok fazla kirlenecek olması sebebiyle tavsiye edilmediğini hatırlatmak gerekiyor.

Kabarık Tesettür Gelinlik Modelleri: Birçok kişi gelinliğini hayal ederken böyle kabarık bir eteği olan modelleri canlandırır kafasında. Son dönemde bu tarz modellerin popüler olduğun ve kabarık etekler sayesinde son derece de şık sonuçların elde edildiğini söylemek gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Pembe Tesettür Tunik Modelleri başlıklı makalemizde Pembe Renk Tesettür Giyim ve Pembe Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*