2016 Tesettür Yelek Modelleri


1x1.trans
Bordo Puantiyeli Tesettür Yelek Modelleri

Tesettürlü bayanların kombinleri tamamlamak, sıradan bir kombini dahi çok daha gösterişli hale getirmek için sıklıkla kullandığı kıyafetlerden birisi olan yeleklerde bu sezon zengin bir içerik mevcut diyebiliriz. Çok sayıda model arasında herkesin istediği tarzı seçebileceği şekilde bir çeşitlilik var ve bundan sonuna kadar yararlanmak gerekiyor.

Beyaz Tesettür Yelek Modelleri: Tesettür yeleklerde en çok tercih edilen modellerden birisi diyebileceğimiz beyaz renkli modeller sade yapısıyla kombinlere de zarif bir dokunuş yapmak isteyenlerin ilk tercihi konumunda. Beyaz modellerde kesim detayları ön plana çıkarken birçok modelde renkli çiçek motiflerini de görmek mümkün.

Krem Tesettür Yelek Modelleri: Gene sade bir renk olan kremin de yelekler için güzel seçenekler arasında yerini aldığını söylemek mümkün. Birçok gibi açık renkli kombinler yaptığında tamamlayıcı olarak krem rengi modellere yönelirken bu modeller herhangi bir detay ya da desen kullanılmadığını da hatırlatmakta fayda var.


Pudra Tesettür Yelek Modelleri: Pudra renkli yelekler pudranın en açık tonunun kullanıldığı dikkatleri çekerken çok sade ve zarif bir görüntüye sahip olan bu modelleri koyu renkli parçalarla birlikte kullanmakta fayda var. Koyu mavi pantolonlar ya da koyu tonlardaki bluz ve gömlekle birlikte kullanıldığında çok daha güzel bir sonuç elde edilebiliyor.

Bordo Tesettür Yelek Modelleri: Tesettür yelek modellerinde koyu tonlarda ürün arayanlar için önerimiz bordo renkli yelek modelleri olacak. Bordonun kaliteli görüntüsünü sonuna kadar kullanan bu modeller açık renkli kombinlere dahil edildiğinde zıt görüntüsü ile gerçekten de etkileyici bir sonuç elde edebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yazlık Tesettür Tunik Modelleri başlıklı makalemizde Yazlık Tunik Modelleri ve Yeni Tesettür Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*