2016 Tesettür Tunik Modelleri


1x1.trans
Koyu Mavi Tesettür Tunik Modeli

Tunikler her daim tercihlerimiz arasında yerini almıştır. Kullanışlı yapısı sayesinde birçoğumuzun vazgeçemediği tuniklerde, son dönemde bazı renkler ve modeller popülerliğini giderek arttırıyor. Eğer ki sokak modasının gerisinde kalmak istemiyorsanız, trend tunik modelleri hakkında birkaç detaydan bahsetmek istiyoruz.

Siyah Tesettür Tunik Modelleri: Tesettür tuniklerde siyah renk olmazsa olmazlardan birisi. Gösterişli kıyafetleri sevmeyenler, özellikle de kilo problemi yaşayanlar için siyah renkli ürünler en güzel tercih konumunda. Özellikle de salaş forma sahip siyah tunikleri mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Beyaz Tesettür Tunik Modelleri: Siyah ne kadar popülerse, onun tam zıttı olan beyaz da bir o kadar popüler. Beyaz rengin saf ve temiz görüntüsü sayesinde kombinler farklı bir hava katılabiliyor. Biraz daha gösteriş isteyenler için ise tül detaylı modelleri şiddetle tavsiye ediyoruz.


Hardal Tesettür Tunik Modelleri: Hardal rengi geçen yıl çok popülerdi ve bu yılda popülerliğini korumaya devam ediyor. Günlük yaşam için ideal tercihlerden birisi olan hardal, uçlarına doğru genişleyen modellerde gerçekten de çok güzel duruyor. Bir de hardal renkli modelleri tercih edecekseniz tuniğin üzerinde herhangi bir desen ya da detay bulunmamasına da dikkat etmelisiniz.

Mavi Tesettür Tunik Modelleri: Mavi renkli modellerde iki farklı ürün grubu var. Bunlardan ilki daha şık görünmek isteyenlere yönelik olarak koyu mavi tunikler. Koyu mavinin asil görüntüsü şık bir kolye ve alta giyilecek beyaz ya da siyah renkli pantolonlarla bambaşka bir görüntü elde edilmesini sağlıyor. Daha sade ürünler arayanlar için ise önerimiz açık mavi renklerden yana olacak.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kayra Tesettür Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Elbise Modelleri, Kayra Elbise Modelleri ve Kayra Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*