2016 Tesettür Triko Modelleri


Tesettür Triko Hırka Modelleri
Tesettür Triko Hırka Modelleri

Tesettür giyimde önemli bir yeri olan trikolar, rahatlıkları sebebiyle birçok bayanın sevdiği ürünler arasında gösteriliyor Yapı itibariyle son derece rahat olan bu modeller özellikle gündelik yaşam için çok güzel bir tercihken, sizlere 2016 senesinde sokak modasında aktif olarak kullanılan ya da kullanılacak olan triko modellerinden söz etmek istiyoruz.

Tesettür Triko Tunik: Tesettür trikolar içerisinde en fazla tercih edilen ürün grubu tartışmasız tunikler diyebiliriz. Bu sezon triko tuniklerde genel itibariyle düz renklerin kullanıldığını görebilirsiniz. En popüler renk olarak siyahın ön plana çıktığı şu günlerde, kahve ve tonları da sizler için güzel bir alternatif konumunda.

Tesettür Triko Elbise: Gündelik yaşamda elbise giymeyi seviyorsanız triko modelleri mutlaka denemelisiniz. Rahat bir yapıya sahip olan bu modeller düz hatlarıyla vücudunuzu gizlediği için de büyük beğeni topluyor. Renk seçeneklerine bakacak olursak da bu yazın en popüler renklerinden olan yeşilin ve hardalın ön plana çıktığı modellerde genel itibariyle desen ya da detay kullanılmadığını da hatırlatmakta fayda var.

Tesettür Triko Bluz: Bluzlarda bu sezon önceki yıllara nazaran bir tık daha şık modellerin olduğunu söyleyebiliriz. Triko bluzların asimetrik kesimi sayesinde çok daha iddialı bir görüntü elde edilebilirken, söz konusu modeller gece davetlerinde dahi kombinlerde kendine yer bulacaktır.

Tesettür Triko Hırka: Bu sezonun en popüler ürünleri arasında yer alan triko hırkalar görüntüsüyle farkını belli ediyor. Desenli modellerin ön plana çıktığı şu günlerde gece mavisi ve siyahın bir arada kullanıldığı, salaş hırkalara mutlaka göz gezdirmelisiniz.  

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.