2016 Tesettür Şifon Gömlek Modelleri


1x1.trans
Siyah Renk Tesettür Şifon Gömlek Modeli

Gömlek her daim bizler için güzel bir seçenek olmuştur. Hem yapı itibariyle tesettür giyim mantığına uygun, hem de görsel açıdan belli bir şıklık sağlayabiliyor. Hal böyle olunca da şifon gömleklere olan ilgi de sürekli olarak artıyor.

Beyaz Şifon Gömlek Modelleri: Tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği renk olan beyaz, şifon gömleklerde son derece zarif bir görüntünün oluşmasını sağlıyor. Özellikle çalışan bayanlara önerebileceğimiz bu ürün grubunu kombinlerken gömleğin üzerine parlak renklerde büyük taşlı bir kolye yakılabilir. Alta ise koyu renklerde pantolon doğru bir tercih olacaktır.

Kırmızı Şifon Gömlek Modelleri: Kırmızı her daim dikkat çekici bir renk olmuştur fakat doğru şekilde kombinlenip dengelendiğinde ortaya başarılı sonuçların çıkması da mümkün. Kırmızı şifon gömlekleri kombinlerken mutlak surette siyah ya da lacivert gibi koyu renklere yönelmek gerekiyor.


Yeşil Şifon Gömlek Modelleri: Tesettür giyimde çok sık karşımıza çıkan renklerden birisi olan yeşil, bu sene de popüler tercihlerden birisi diyebiliriz. Yeşil şifon gömlekleri kombinlerken etekleri tercih edebilir, özellikle de özel davetlere giderken yaka kısmında fiyonk detayı bulunan yeşil şifon bir gömlek ve koyu tonlarda etek seçmek istenilen şıklığı verecektir.

Siyah Şifon Gömlek Modelleri: Bizler için her daim ilk tercihlerden birisi olan siyah, şifon gömleklerde de ilk seçeneklerden birisi konumunda. Sade bir görüntüye sahip olan siyah şifon gömlekler günlük yaşam son derece doğru bir karar olacaktır. Özellikle de siyah türban ve siyah pantolonlarla kombinlendiğinde belki sıkıcı fakat oldukça zarif bir görüntü ortaya çıkabiliyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Christian Louboutin Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde Christian Louboutin hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*