2016 Tesettür Mayo Modelleri


1x1.trans
Mavi Desenli Tesettür Mayo Modelleri

Yaz sezonu henüz bitmiş değil ve birçok kişi de iş sebebiyle tatil planlarını gerçekleştirebilmiş durumda değil. Bu sebeple önümüzdeki ay tatil planı yapanların sayısı hiçte azımsanmayacak düzeyde. Tesettürlü bayanların deniz kenarı tatillerinde kullanabilecekleri mayo modelleri ise şimdiden birçok üretici tarafından görücüye çıkartılmış durumda.

Yeşil Tesettür Mayo Modelleri: Tesettürlü bayanlara bu sezon ki mayo modelleri içerisinde ilk olarak yeşil renkli ürünleri tavsiye edeceğiz. Yeşilin hem koyu hem de açık tonlarında bolca ürün bulabilecek olmanız, tercihlerinizi bu iki grup arasında yapmanıza imkan sağlıyor. Üstelik açık yeşil renkli modellerin üzerinde işleme detayları da mayoya güzel bir görüntü kazandırıyor.


Siyah Tesettür Mayo Modelleri: Tesettürlü bayanların tartışmasız en çok tercih ettiği mayo grubu siyah renkli modeller. Siyahın sakin görüntüsü ve kapatıcı özellikleri mayo konusunda çok daha doğru bir tercih olmasını sağlarken, bazı modellerin üzerindeki işlemeler de görüntü itibariyle başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Bordo Tesettür Mayo Modelleri: Siyahtan sonra en fazla tercih edilen ürünler ise bordo renkli tesettür mayolar. Bordonun mayoda kullanımı genel itibariyle siyahla birlikte oluyor. Mayo üzerinde şeritler halinde kullanılan siyah güzel bir görüntü kazandırırken düz bordolarda sizler için güzel bir seçenek olacaktır.

Mavi Tesettür Mayo Modelleri: Kaliteli görüntüsüyle dikkatleri çeken mavi, birçok kişi tarafından beğenilirken mavinin özellikle desenli modeller gerçekten de harika görüyor. Farklı mavi tonları ve beyazdan oluşan desenler ortaya çok hoş bir görüntü çıkartıyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Tesettür Eşarp Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*