2016 Tesettür Manto Modelleri


Vizon Kuşaklı Tesettür Manto Modelleri
Vizon Kuşaklı Tesettür Manto Modelleri

Kış mevsimi kendini hafiften hissettirmeyi başardı. Havalar giderek soğuyor ve buna önlem almak gerekiyor. Aksi halde sağlık problemleri başınızı fazlasıyla ağrıtacaktır diyebiliriz. Bu yüzden de tesettürlü bayanların soğuklara karşı aldığı önlemlerin başında mantolar geliyor ve yeni sezon manto modelleri de birbirinden hoş modelleri bizlere sunuyor.

Siyah Tesettür Manto Modelleri: Tesettür manto modelleri içerisinde belki de en risksiz ve belli düzeyde şıklığında garanti olduğu ürün grubu siyah renkli modeller. Siyahın kullanışlı yapısı sayesinde kış mevsiminin trendlerini yakalamak çok daha kolay olacaktır. Birçok kombine dahil edebileceğiniz siyah renkli mantoları incelemekte fayda var diye düşünüyoruz.

Lacivert Tesettür Manto Modelleri: Siyah kadar olmasa da kullanım kolaylığı sunan renklerden bir diğeri de lacivert diyebiliriz. Lacivert renkli manto modellerinin üzerinde herhangi bir desen ya da detay bulunmuyor olması mantoları dahil edebileceğiniz kombin sayısını fazlasıyla arttıracaktır.

Broşlu  Tesettür Manto Modelleri: Tesettür mantolarda son dönemde popülerliğini hızla arttıran bir diğer ürün grubu ise broşlu modeller. Mantonun üzerinde broş bulunuyor olması çok daha zarif ve şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacağı için özellikle çalışan bayanlarca sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Koyu renklerdeki mantoların üzerine eklenen parlak broş detayı gerçekten de başarılı sonuçlar elde etmenizi kolaylaştırıyor.

Vizon Tesettür Manto Modelleri: Mantolarda koyu renklerden sıkıldıysanız şayet o zaman sizler için en doğrusu vizonlara yönelmek olacak. Vizonun kahve tonlarındaki rengi sayesinde daha sade bir görüntü elde edilebiliyor. Özelliklede son dönemde sokak modasını takip ettiyseniz şayet, sütlü kahve rengindeki ürünleri incelemenizde fayda var.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.