2016 Tesettür Kışlık Kombin Modelleri


Gölekli Kışlık Tesettür Kombini
Gölekli Kışlık Tesettür Kombini

Kış sezonu içerisinde kombinlerin mutlaka ama mutlaka değişmesi gerekiyor. Aksi halde birçok sağlık problemi ile yüzleşmek zorunda kalabileceğiniz gibi, sokak modasının da dışında kalmış olacaksınız. Bu yüzden de son dönemin sokak modası kombinlerini ele alarak sizlere bir fikir vermek istiyoruz.

Elbiseli Kışlık Tesettür Kombin Modelleri: Kışlık kombinlerde en çok ihtiyaç duyulan ürün elbiseler diyebiliriz. Özellikle çalışan bayanların sıklıkla kullandığı elbiselerde kış sezonu için ceket kullanımını şiddetle tavsiye ediyoruz. Şu sıralar siyah elbiseleri kombinler, siyah üzerine gri desenleri olan bir ceket gaye güzel sonuçlar verebiliyor. Bunun yanında renk uyumunu bozman istemiyorsanız dantel detaylarının olduğu siyah bir ceketi de tercih edebilirsiniz.

Kapla Kışlık Tesettür Kombin Modelleri: Kaplar kış sezonunda en çok tercih edilen modellerden birisi ve kapları kombin yaparken biraz daha cüretkar olmakta fayda var. Kap içine kapla zıt tonlarda bir bluz giymek, hem daha zarif hem de daha şık bir görüntü elde etmenizi sağlarken boydan düğmeli ve içinizdeki kıyafeti göstermeyecek bir kap tercih edeceksiniz de kırmızı gibi dikkat çekici bir rengi tercih edebilirsiniz.


Bluzlu Kışlık Tesettür Kombin Modelleri: Bluzların kombini son derece basit olmakla birlikte, biraz dikkat ederseniz son derece etkileyici sonuçlar da alabiliyorsunuz. Bluz kombinin de sarının koyu tonlarını tercih edip, altına siyah renkli etek giyerek istenilen sonuca ulaşabilirsiniz. Fakat daha açık tonlarda bir şey istiyorsanız üste beyaz, alta da koyu mavi güzel bir seçenek olacaktır.

Gömlekli Kışlık Tesettür Kombin Modelleri: Gömlekler şu aralar sokak modasında en çok karşılaşılan ürün grubu diyebiliriz. Kış sezonu için özel üretilen kürklü kışlık gömlekler birçok kombinde karşımıza çıkarken, fiyonk detayı gömleklerin de eteklerle büyük bir uyum gösterdiğini de hatırlatmalıyız.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kışlık Tesettür Bluz Modelleri başlıklı makalemizde Bluz Modelleri ve Tesettür Bluz Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.