2016 Tesettür Kaşe Kaban Modelleri


Puanlı Tesettür Kaşe Kaban Modelleri
Puanlı Tesettür Kaşe Kaban Modelleri

Havaların soğumasıyla birlikte tesettürlü bayanların kullanmaktan en çok keyif aldığı ürünlerden birisi olana kabanlar ön plana çıkıyor. Sizi soğuktan çok daha iyi koruyabilecek olan ve görüntüsüyle de dikkat çeken kaşe kabanlar ise şu sıralar sokak modasının en popüler ürünlerinden birisi konumunda.

Beyaz Tesettür Kaşe Kaban Modelleri: Kaşe kabanlarda çok fazla göze batmayacak bir ürün istiyorsanız şayet, o zaman beyaz renkli modeller sizin istediğiniz ürünlerdir diyebiliriz. Beyazın sade görüntüsü kaşenin şıklığı ile bir araya gelince gayet güzel bir görüntü ortaya çıkıyor. Özellikle de düğme detaylı beyaz kaşe kabanları incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bordo Tesettür Kaşe Kaban Modelleri: Tesettürlü bayanlar için her zaman popüler olan bordo, kaşe kabanlarda da karşımıza sıklıkla çıkıyor. Kaşe kabanların çok daha iddialı ve şık görünmesini sağlayan bordo, günlük kullanım için de güzel bir seçenek konumunda. Bordo renkli modellerde düğme detayı ön plana çıkarken, alternatif olarak salaş yapıdaki modelleri de inceleyebilirsiniz.

Siyah Tesettür Kaşe Kaban Modelleri: Sadelik ve şıklık isteyenlerin ilk tercihi genel itibariyle siyah olur. Siyahın kullanışlı yapısı kaşe kabanlarla bir araya getirildiğinde hemen herkesin beğenisini kazanıyor. Özellikle de düğmeli ve kapişonlu modeller sokak modasında aktif olarak kullanılıyor.

Puanlı Tesettür Kaşe Kaban Modelleri: Renk konusunda kararsızsanız sizler için en kestirme seçenek puanlı kaşe kabanlar olacaktır. Siyah ve beyazın bir arada kullanıldığı, çok küçük puantiyelerin olduğu modeller kırçıllı görüntüsüyle gayet zarif görünüyor. Sözünü ettiğimiz tarzdaki modeller özellikle çalışan bayanlar için güzel bir seçenek oluşturuyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.