2016 Tesettür Kaban Modelleri


1x1.trans
Kahve Rengi Tesettür Kaban Modelleri

Kabanlar ilerleyen günlerde hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu ürünler listesinde üst sıralara tırmanacak. Yağmurlu günlerde, soğuk havalarda ve kar yağışının olduğu zaman diliminde sıklıkla tercih edeceğimiz tesettür kabanlar içerisinde şimdiden sokak modasına etki edecek ürünleri seçebilirsek, ilerleyen günlerde işimizin çok daha kolay olacağını söyleyebiliriz.

Yeşil Tesettür Kaban Modelleri: Tesettür kabanlarda ilk sırayı yeşil renkli modeller alıyor. Yeşilin ağırlıklı olarak koyu tonları seçiliyor gibi görünse de su yeşilinden açık yeşile kadar hemen her tonda ürün bulabilmek mümkün. Bu sayede de kendi tarzınıza en uygun modelleri bulabiliyorsunuz. Tavsiyemiz biraz olsun dökümlü modellere yönelmeniz olacak ve renk tercihi olarak da açık tonlara bakmanızı önerebiliriz.

Siyah Tesettür Kaban Modelleri: Söz konusu kışlık giyim olduğunda siyah renkli modelleri göz ardı edemeyiz. Bu durum kabanlar içinde geçerli olup hem sade hem de zarif bir görüntü için en doğru tercihlerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Siyah renkli kabanlarda biraz olsun gösteriş isteyenler içinde deri detaylı modelleri öneriyoruz.


Bordo Tesettür Kaban Modelleri: Bordo her zaman için popüler tercihlerden birisi olmuştur ve doğru şekilde kullanılırsa gerçekten de başarılı sonuçlar elde edebilmenizi sağlıyor. Bordo kabanlar önümüzdeki günlerde sokak modasının en çok aranan tercihlerden birisi olarak ön plana çıkacakken, üzerinde siyah şeritler olan modellere şimdiden dolabınızda yer açmanızı öneriyoruz.

Kahve Tonlarında Tesettür Kaban Modelleri: Tesettür giyimin en çok tercih edilen rengi diyebileceğimiz kahve, her tonuyla kabanlarda da popüler olmayı başarıyor. Özellikle sütlü kahve kabanlar son derece zarif bir görüntüye sahipken, biraz daha resmiyet arayanların daha koyu kahveye yönelmesinde fayda var.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Tesettür Ceket Modelleri başlıklı makalemizde Ceket Modelleri ve Yeni Sezon Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*