2016 Tesettür Hırka Modelleri


1x1.trans
Açık Renkli Tesettür Hırka Modelleri

Tesettürlü bayanlar olarak hırkaları olabildiğince sık bir şekilde kullanıyoruz. Salaş, uzun hırkalar hem tesettür giyim mantığına uygun olarak kombin yapabilmeyi sağlıyor hem de görsel anlamda gerçekten de şık sonuçlar elde edilebiliyor. Bu yüzden de yeni sezonda da hırkaların popülerliği devam edecek diyebiliriz.

Beyaz Tesettür Hırka Modeli: Tesettürlü bayanların en sık tercih ettiği ürün grubu olarak beyaz hırkaların ön plana çıktığını söylemeliyiz. Gerçekten de kaliteli bir görüntüye sahip olan bu modeller sade yapısı sayesinde göze batmadan da şık olabilmenizin yolunu açıyor. Beyaz hırkaları kombinlerken hırkanın içine kontrast oluşturmak adına siyah ürün tercihi de mantıklı olacaktır.

Siyah Tesettür Hırka Modeli: Beyazın zıttı olan siyahta en az beyaz kadar kaliteli bir görüntüye sahip. Tonu itibariyle dikkat çekmeyen siyah, ayrıca kaliteli de bir görüntüye bürünmenizi sağlıyor. Günlük yaşam için salaş düz siyah hırkalar ilk tercih konumundayken daha şık olma ihtiyacınız varsa üzerinde beyaz desenler bulunan modeller daha doğru bir karar olacaktır.


Açık Renk Tesettür Hırka Modeli: Günlük yaşamda hırkaları çok fazla tercih ediyoruz ve bunlar içerisinde açık renkli modelleri daha fazla kullanıldığını söylemek mümkün. Bu noktada pudra, buz mavisi, toz pembe ve açık sarı renklerini önerebiliriz.

Desenli Tesettür Hırka Modeli: Tesettür hırkalarda son dönemde desenli ürünlerde güzel bir alternatif konumunda. Bu noktada öyle rengarenk ürünler modeller hayal ediyorsanız yanılıyorsunuz. Sade ve dikkat çekmeyen tonların kullanıldığı ürünlerin kimisinde hırkanın uç kısımlarında püskül detayı da kullanılmış. Böylece çok daha hareketli bir kombin yapılabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Dantelli Şal Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Şallar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*