2016 Tesettür Hamile Giyim


Hamile Tesettür Mavi Tunik Modelleri
Hamile Tesettür Mavi Tunik Modelleri

Hamilelik süreci hem çok güzel hem de birçok zorluğu beraberinde getirir. Bu zorlukların başında da giyim geliyor. Sürekli olarak büyüyen bir karın, her geçen gün eklenen kilolar kıyafet bulmakta, bulsanız bile kendinizi rahat hissetmenizde problemlere sebebiyet verebiliyor. Bu yüzden sizlere bu senenin tesettür hamile giyimi hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Tesettür Hamile Elbise Modelleri: Tesettürlü hamile bayanların en çok zorlandığı konulardan birisi elbiseler. İş yerinize giderken ya da biraz da olsa şıklık gerektiren ortamlarda güzel ve başarılı bir hamile elbise ile boy göstermek zordur. Bu sezon tesettür hamile elbiselerinde ağırlıklı olarak işlemesiz ve sade modeller tercih edilirken mavinin ve yeşilinin tonlarının ön planda olduğunu da belirtmekte fayda var.

Tesettür Hamile Tunik Modelleri: Tesettür hamile tunikler şu sıra bir hayli popüler. Salaş bir yapıya sahip olan bu modeller görüntüleriyle de beğeni topluyor. Açık renklerdeki tuniklerin siyah pantolon ve siyah eşarplarla kombinlenmesi sonucu ortaya güzel bir görüntü çıkabiliyor.

Tesettür Hamile Abiye Modelleri: Tesettürlü hamile bayanların düğünlere giderken abiye bulmakta çok zorlandığını söyleyebiliriz. 2016 yılında tesettür hamile abiyelerinde pembenin ve tonlarının çok sık kullanıldığını söyleyebiliriz. Karnınız çok fazla belli olmuyorsa toz pembe, belli oluyorsa koyu pembeye yönelmelisiniz.

Tesettür Hamile Salopet Modelleri: Son olarak tesettürlü hamile bayanların günlük yaşamdaki kombinlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak bir model olarak salopetleri önerebiliriz. Tek parça oluşu ve kullanım kolaylığı sağlaması sizler için önemli bir avantaj.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.