2016 Tesettür Günlük Elbise Modelleri


Sarı Tesettür Günlük Elbise Modelleri
Sarı Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Şu sıralar günlerin çok sıcak olduğunu göz önünde bulundurursak şayet tesettürlü bayanlar olarak günlük yaşamımızda dahi elbiselere yöneldiğimizi söyleyebiliriz. Gündelik elbiseler alternatif ürünlere nazaran çok daha rahat ve doğru tercihlerde bulunulması halinde de gerçekten başarılı sonuçlar vermeye aday. Bu sebeple son zamanlardaki en trend günlük elbise modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Sarı Günlük Tesettür Elbise Modelleri: Tesettürlü bayanların günlük elbiselerde en çok sevdiği renklerden birisi olarak kabul edilen sarı, kaliteli görüntüsünün yanı sıra doğal bir yapıya da sahip. Yaz günlerinde de sarının canlı tonu size pozitif bir hava katarken birçok modelde azda olsa kullanılan dantel sayesinde gayet şık bir görüntü elde edilebiliyor.

Pudra Günlük Tesettür Elbise Modelleri: Elbiselerinizde genellikle fazla göze batmayı tercih etmiyorsanız o zaman pudra renkli modellere yönelmek en mantıklısı olacaktır. Pudranın zarif görüntüsü dantellerle desteklendiğinde hem sade hem de şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır.

Beyaz Günlük Tesettür Elbise Modelleri: Günlük elbiselerde katiyen göz ardı edilmeyecek bir ürün grubu olan beyaz renkli modellerde beyazın sade yapısı günlük elbiselere de fazlasıyla yakışıyor. Birçok modelde elbisenin göğüs bölgesinde kullanılan danteller elbiselere hareketlilik kazandırıyor.

Siyah Günlük Tesettür Elbise Modelleri: Günlük elbiseler içerisinde belki de en şık olan ürün grubu siyah renkli modeller. Siyah günlük elbiselerdeki düz ve klasik kesim tarzı size resmi bir görüntü kazandırırken elbiselerin bel kısmında kullanılan canlı renklerdeki işleme ya da dantel detayları ise istenilen şıklığı fazlasıyla sağlıyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.