2016 Tesettür Gömlek Modelleri


1x1.trans
Beyaz Peplum Tesettür Gömlek Modelleri

Yaz aylarının tesettür sokak modasına göz gezdirdiğinizde karşınıza sıklıkla tesettür gömlekler çıkacaktır. Birçok kombinin başrol oyuncusu olan tesettür gömlekler şu sıralar gerçekten de son derece popüler ve sizler için en trend tesettür gömlek modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Yeşil Tesettür Gömlek Modelleri: Kaliteli bir kombin yapmak istiyor ve kombinin odak noktasının da gömlek olmasını istiyorsanız o zaman yeşil renkli modelleri tercih etmenizde fayda var. Özellikle yeşilin koyu tonlarındaki hatta zümrüt yeşili fiyonklu gömlekler gerçekten şık bir görüntü sunarken bu tarz modelleri koyu tonlarla kombinlemekte fayda var.

Beyaz Tesettür Gömlek Modelleri: Açık renkleri sevenler için ise önerimiz beyaz olacak. Beyaz renkli modellerde özellikle peplum gömleklerin çok fazla tercih edildiğini gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz. Peplum beyaz gömlekler güzel bir siyah etekle kombinlendiğinde hemen her ortamda kullanılacak kadar şık ve resmi bir görüntü elde etmenizi sağlıyor.


Bordo Tesettür Gömlek Modelleri: Dikkat çekici renkler her dönem trend olmaya devam ederken tesettür gömleklerde de bu rolü bordo renkli modeller üstleniyor. Bordonun etkileyici görüntüsünü sade bir kesimin takip ettiğini söyleyebiliriz. Bordo gömleklerde genel itibariyle fazla detay ya da dikkat çekici işleme görmek mümkün değil. Bunun yanı sıra uzun modellerin daha fazla tercih edildiğini söyleyebiliyoruz.

Siyah Tesettür Gömlek Modelleri: Her kombinde kullanabileceğiniz, garanti bir çözüm arıyorsanız şayet o zaman da sizlere siyah renkli tesettürlü gömlekleri önerebiliriz. Siyahın kapatıcı özelliğinden fazlasıyla yararlanan bu modellerde fiyonk detayı ön plana çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 İpekdal Tesettür Abiye Modelleri başlıklı makalemizde İpekdal Abiye Modelleri ve İpekdal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*