2016 Tesettür Gelinlik Modelleri


1x1.trans
Prenses 2016 Tesettür Gelinlik Modeli

Yaz mevsimiyle birlikte düğün sezonu da resmen açılmış durumda. Birçok çift evlilik trenine binerken böylesi özel bir günde gelinliğinizin de doğru seçilmiş olması gerekiyor. Aksi halde hayatınızın en güzel günlerinden birinde istediğiniz şıklığı yakalayamayabilirsiniz.

Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri: Gelinlik dendiğinde akla ilk olarak dantelli modeller geliyor. Bu sene de popüler olan dantelli gelinliklerde ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta dantel detayının abartılmamış olması. Şöyle ki, birçok kişi dantel detaylarının fazla fazla kullanıldığı modelleri seçerek güzel bir görüntü elde etmek isterken göz yoran sonuçlara imza atabiliyor. Dantelli modellerde dantel detaylarına gelinliğin etek uçlarında yer vererek daha zarif bir görüntü elde edebildiğini de unutmamalısınız.


İşlemeli Tesettür Gelinlik Modelleri: Gelinliklerde işleme detayının da sıklıkla kullanıldığına şahit oluyoruz. Bu sezon işlemelerin genel itibariyle gelinliğin üst kısmında konumlandırıldığını belirtelim. Beyaz gelinlik üzerine parlak taş işlemeler bu dönemin en trend tercihlerinden birisi konumunda. Alternatif olarak altın rengi işlemelerin de güzel durduğunu söylemeliyiz.

Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri: Benim için en güzel gelinlik modeli olan prenses gelinliklerde etek kısmının bombesi güzel bir görüntüye sahip. Üstelik bu bombe tül detaylarıyla desteklendiğinde gerçekten de masallardaki prenseslere benzemek mümkün olabiliyor. Fakat bu modelleri kullanabilmek için ince bir belinizin olması gerektiğini de aklınızdan çıkartmayın.

A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri: Son olarak A kesim gelinliklerden de bahsetmek gerekiyor .Hem sade hem de şık olabilme özelliğine sahip olan bu modelleri incelemekte fayda var. Birçok modelde bel kısmında işlemeler ya da detaylar kullanılıyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Armine Tunik Modelleri başlıklı makalemizde Armine Tunikleri ve En Güzel Tesettür Tunik hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*