2016 Tesettür Elbise Modelleri


Dantelli Tesettür Elbise Modelleri
Dantelli Tesettür Elbise Modelleri

Bizlerin giymekten en fazla keyif aldığı kıyafetlerin başında elbiseler geliyor. Hem günlük yaşamda hem de özel davetlerde ilk tercihimiz olan elbiselerde 2016 senesi bir hayli zengin geçecek. Ürün çeşitliliğinin çok geniş olacağı bir sene yaşayacağız ve şimdiden önümüzdeki dönemin trendleri hakkında birkaç noktaya değinmekte fayda var.

Şifon Tesettür Elbise Modelleri: Tesettür elbiselerde popüler tercihlerden birisi olan şifon, görüntü itibariyle oldukça başarılı ürünlerden oluşuyor. Yaz sıcakları içinde ideal bir tercih olan şifonda bu sene açık renklerin daha fazla kullanıldığına şahit olacağız. Önceleri şifon elbiselerde daha çok koyu renkleri görürken, bu sene bej, krem ve açık pembe gibi renkler sıklıkla karşımıza çıkacak.

Pelerinli Tesettür Elbise Modelleri: Özel davetler, düğünler ve iş yemekleri gibi etkinliklerde ilk tercihlerden birisi olan pelerinli elbiseler bu senede popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. Pelerinli elbiselerde renk olarak morun ön plana çıkacağını, mor üzerine açık tonlarda işleme detayları da eklendiğinde ortaya gerçekten de eşsiz bir görüntü çıkıyor. Alternatif bir renk arıyorsanız kahvenin açık tonlarına yönelebilirsiniz.

Dantelli Tesettür Elbise Modelleri: Dantelli elbiseler her daim popüler tercihler arasında yer almıştır. Bu sene de durum çok farklı değil ve birçok bayanın dantelli elbiselere yöneldiğini göreceğiz. Dantelli elbiselerde dantel detaylarının etek kısmında olduğu, üst kısmın ise daha sade dizayn edildiği modellerle karşılaşacağız. Dantelli modellerde dikkat çekici renkleye yönelmek mantıklı olacaktır .Mor ve koyu yeşil bu noktada ilk önerilerimiz olacak.

Desenli Tesettür Elbise Modelleri: Tesettürlü bayanların en çok sevdiği ürün gruplarından birisi de desenli modeller. Özellikle de sıcak havalarda desenli fakat sade modeller sokak modasında sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bu modellerde de açık renklere ağırlık vermeye özen gösterin.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.