2016 Tesettür Abiye Modelleri


Saks Mavisi Muslima Wear Abiye Modeli
Saks Mavisi Muslima Wear Abiye Modeli

Tesettür giyimin en önemli parçalarından birisi olan abiyeler konusunda son yıllarda büyük gelişim kaydedildi. Birçok marka bu alanda birbirinden başarılı kreasyonlarla karşımıza çıkarken, özellikle 2016 senesi bu anlamda yüzümüzü güldürecek gibi görüyor.

Puane Abiye Modelleri: Tesettür giyimin güçlü markalarından olan Puane, bu sene de abiyeler konusunda iddialı. Özellikle gece davetleri için bir konsept hazırlayan Puane, dikkat çekici renklere koleksiyonda yer vermiş durumda. Kırmızı, fuşya, saks mavisi ve tabi ki siyah en fazla kullanılan renkler konumunda. Puane’nin abiye modellerinde daha çok rahatlık ve şıklık ön planda tutulmuş diyebiliriz.

Kayra Abiye Modelleri: Kayra geçtiğimiz senelerde olduğu gibi 2016’da da tesettür abiyelere yön verecek gibi görünüyor. Kayra’nın koleksiyonundaki modellerin neredeyse tamamı gece davetleri için tasarlanmış gibi görünüyor. payet detaylı ürünler ilgi odağı olmaktan keyif alan bayanlar için ilk seçeneklerden birisi olacaktır.

Muslima Wear Abiye Modelleri: Tesettür giyim sektöründe belki de en kendine has markalardan birisi olan Muslima Wear, abiye konusunda da kalitesini gözler önüne sermeyi başarmış durumda. Şifon abiyeler gece davetlerinde boy gösterecek olan bayanların ilgisin çekecek ve son derece şık bir görüntü elde etmelerini sağlayacaktır. Aynı zamanda kırmızı gibi dikkat çekici bir rengi de çok başarılı şekilde ele alan Muslima Wear koleksiyonu mutlaka incelenmeli diye düşünüyoruz.

Armine Abiye Modelleri: Tesettürlü bayanların asla vazgeçemediği Armine, abiyeler konusunda klasik bir tarza bürünmüş durumda. Modellerde keskin hatlar, klasik ve resmi görüntüyü ön plana çıkıyor. Eğer ki gerçekten önem arz eden bir iş yemeği ya da toplantıya gidiyorsanız siyah renkli, çiçek desenli Armine abiye modeli tam olarak aradığınız şey olabilir.

Pınar Şems Abiye Modelleri: Abiye konusunda özel olarak ilgi gösteren nadir markalardan birisi olan Pınar Şems, abiyelerle ceketleri çok başarılı şekilde bir araya getirerek bu alanda önemli bir ihtiyacı gidermeyi başardı. Abiyelerinde sıklıkla ceketlere yer veren marka, siyah ve altın rengini bir arada kullandığı modeller ise mücevher zarafeti yakalamanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra dantelli, nispeten daha sade modeller ile de dikkatleri çekmeyi başardığını söyleyebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.