2016 Sonbahar Kış Tunik Modelleri


1x1.trans

Havaların soğumasıyla birlikte giyeceğiniz kıyafetlerde de değişimler yaşanmaya başladı. Artık gündelik yaşamda tercih ettiğiniz kıyafetlere dikkat etmek gerekiyor. Aksi halde sağlık problemlerinin kapınızı çalması işten bile değil. Bu yüzden de 2016 sezonu kışlık tuniklere göz gezdirmekte fayda var diye düşünüyoruz.

Puane-Şifon-Detaylı-Tunik-670x1024

Puane Şifon Detaylı Tunik


2016 sonbahar kış tunik modelleri ürün skalası bakımından son derece geniş görünüyor. İlk olarak şifon tuniklerin dikkatleri çektiğini söylemek mümkün. Şifon tuniklerde kontrast oluşturacak uyumlu renkler bir araya kullanılıyor. Bordo ve lacivert bu noktada en fazla tercih edilen renkler olarak gösterilebilir. Bordo tuniklerin üzerine şifon lacivert detaylar normalden çok daha şık bir görsellik elde etmenizi beraberinde getirecektir. Bunun yanı sıra deri detaylı ürünlerinde bu kış sezonunda sokak modasına etki edeceğini aklınızdan çıkartmamalısınız. Koyu tonlardaki bir tuniğin üzerin siyah deri detayı gerçekten de başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

2016 sonbahar kış tunik modelleri içerisinden açık tonlardaki ürünleri tercih etmek isteyenler için pudra rengi en ideal seçenek olacaktır. V yaka şeklinde dizayn edilen pudra renkli tunikler ilerleyen günlerde birçok bayanın kombininde yerini alacak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra fuşya da geçtiğimiz senelerde olduğun gibi 2016’nın da en trend renkleri arasında yer alıyor ve tunik alacaksanız fuşya renkli ürünleri de göz ardı etmemenizde fayda var.

 

Bir önceki yazımız olan Muslima Wear Şal Modelleri başlıklı makalemizde Muslima Wear, Tesettür Şal Modelleri ve Yeni Sezon Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*