2016 Sonbahar Kış Kaban Modelleri


1x1.trans
2016 Sonbahar Kış Keçe kumaş kapşonlu kaban

2016-Sonbahar-Kış-Keçe-kumaş-kapşonlu-kaban1-731x1024
2016 Sonbahar Kış Keçe kumaş kapşonlu kaban

2016 Sonbahar Kış Kaban Modelleri için bu yıl oldukça güzel modelleri yansımaktadır. Bunların hemen hemen hepsi bu kışı çok sıcak bir şekilde geçirmemiz için hazırlanmış olan tasarımlardır.2016 Sonbahar Kış Kaban Modellerinin için kapşonlu lila model oldukça şık bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Keçe kapşonlu kaban kahverengi  tasarım ile harika bir görünüm ile karşımızda ve bayanların vazgeçilmez modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Kahverengi keçe kaban zarif ve zerafetini koruyan bir model olarak çok şık bir modeldir.


2016 Sonbahar Kış Kaban Modellerinden keçe kumaş lacivert modelde harika bir tasarım ve renk itibari ile vazgeçilmez bir renktir. Kışın herzaman tutulan renklerinden olan lacivert kaban zayıf ve zerafetini koruyan bayanlar için çok muhteşem modellerdir.

 

Bir önceki yazımız olan Inayah 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde Inayah Sonbahar Kış Koleksiyonu;Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*