2016 Sonbahar İçin Tesettür Elbise Modelleri


1x1.trans
kahverengi-sonbahar-icin-tesettur-elbise-modelleri

Tesettür giyimde ilerleyen günlerde moda değişecek ve sonbahar trendleri ile baş başa kalacağız. Her ne kadar şu sıralar havalar bir hayli sıcak seyrediyor olsa da sonbaharın gelmesine çok bir zaman kalmadı ve hazırlıkları da buna göre yapmakta fayda var. Bu yüzden de sonbaharda popüler olacağını düşündüğümüz elbiselerden söz etmek istiyoruz.

Siyah Tesettür Elbise Modelleri: Yaz aylarında elbiselerde nasıl ki efil efilse şimdide daha kalın fakat nefes alan elbiselere yönelmek gerekiyor. Renk konusunda ise ön plana çıkan rengimiz siyah oluyor. Siyahın kaliteli görüntüsü ve sade yapısı önümüzdeki sonbahar aylarında sokak modasını resmen işgal edecek diyebiliriz. Ayrıca şık bir görüntü arzulayanların da dantelli modellere yönelmesi de mümkün görünüyor.


Desenli Tesettür Elbise Modelleri: Sonbahar döneminde desenli elbiselerde bir hayli popüler olacak ama yaz aylarına göre bazı farklılıkları da barındıracak. Önümüzdeki günlerde ağırlıklı olarak koyu tonların kullanıldığı desenli modeller sokak modasında karşımızda olacak. Özellikle de siyah ve beyazın bir arada kullanıldığı modelleri incelemenizde fayda var.

Mavi Tesettür Elbise Modelleri: Sonbaharda mavinin koyu tonları fazlasıyla kullanılacak ve özellikle de saks mavisi birçok elbisede karşımıza çıkacak. Saks mavisinin etkileyici görüntüsü yeri geldiğinde pelerinlerle yeri geldiğinde ise bolerolarla kombinlenecek ve hem şirin hem de şık bir görüntü elde edilebilecek.

Kahve Tonlarında Tesettür Elbise Modelleri: Sonbahar dendiğinde herkesin aklına gelen kahve ve tonları tesettür elbiselerde de ilk seçeneklerden birisi konumunda. Özellikle de sütlü kahve rengindeki elbiselerin çok fazla tercih edileceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Sonbahar Ferace Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*