2016 Şifon Tesettür Tunik Modelleri


Pembe Şifon Tesettür Tunik Modeli
Pembe Şifon Tesettür Tunik Modeli

Tunikleri sevmeyen bir tesettürlü bayan olduğunu sanmıyorum. Tunik bizler için bir nevi hayat kurtarıcı aslında. Kombine karar veremiyorsak ilk olarak sığındığımız liman hatta. Bu sene de popülerliğini sürdürecek olan tuniklerde en çok tercih edilecek ürün grubu ise şifon tunikler.

Pudra Şifon Tunik Modelleri: Şifon tunikler içerisinde en sade görünüme sahip modellerin başında pudra renkli ürünler geliyor. Pudranın sakin görüntüsü şifon detayıyla pekiştirildiğinde ortaya gayet başarılı bir görüntü çıkıyor. Ayrıca pudra rengi şifon tunikleri kombinlerken alta koyu renkli pantolonları tercih etmenizde fayda var.

Mürdüm Şifon Tunik Modelleri: Bu sene sokak modasında sıklıkla göreceğimiz renklerin başında yer alan mürdüm, şifon tuniklerde de bolca kullanılacak. Şifonun görsel açıdan çok daha etkili bir hale gelmesini sağlayan mürdüm siyah şeritlerle birlikte kullanılabilir. Ayrıca şifon mürdüm tuniklerde beyaz dantel detaylarının da çok yakışacağını unutmayın.

Beyaz Şifon Tunik Modelleri: Beyaz her zaman için bizim sevdiğimiz renkler arasındaki yerini koruyor. Birçoğumuz beyazı kombinlerde kullanırken şifon tunikleri bunun dışında bırakmak çok mantıksız olacaktır. Beyazın sadeliği, şifonun şıklığı ile bir araya geldiğinde ortaya son derece başarılı sonuçlar çıkıyor.

Pembe Şifon Tunik Modelleri: Şifon tuniklerde benim favori ürün grubum pembe modeller. Pembenin şirin görüntüsü şifon detayıyla yüksek bir uyumluluk gösteririken, kombine beyaz pantolonları da dahil etmeyi unutmamalısınız.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.