2016 Şifon Tesettür Bluz Modelleri


Beyaz Tesettür Şifon Bluz Modeli
Beyaz Tesettür Şifon Bluz Modeli

Bluzlar tesettürlü bayanların şık kombinler yapabilmelerine imkan sağlayan ürünlerin başında yer alıyor. Hal böyle olunca da bir çoğumuz bluzları kombinlerimize dahil ediyor, gün içerisinde sıklıkla da kullanıyoruz. Özellikle de son dönemde şifon bluzların giderek daha popüler hale geldiğini söylemek gerekiyor.

Siyah Tesettür Şifon Bluz Modelleri: Şifon tesettür bluz konusunda ilk tercih her daim siyah renkten yana olacaktır. Sakin bir görüntüye sahip olan bu ürünler kolay kombinlebildiği için de birçoğumuzun hoşuna gidiyor diyebiliriz. Ayrıca siyahın kırmızı ve bordo gibi renklerle başarılı şekilde kombinlenmesi de işimizi kolaylaştırıyor.

Yeşil Tesettür Şifon Bluz Modelleri: Bir diğer popüler ürün grubu ise yeşil renkli modeller. Yeşilin asil görüntüsünü fazlasıyla kullanan şifon tesettür bluzlarda gece davetlerinde yeşilin koyu tonlarına yönelmekte fayda var. Günlük yaşam için bir şeyler arıyorsanız o zaman da mint yeşilini seçebilirsiniz.

Bordo Tesettür Şifon Bluz Modelleri: Söz konusu tesettür bluz olduğunda bordoyu göz ardı etmek mümkün olmuyor. Bordonun yapı itibariyle iddialı bir renk olduğunu, şifon tesettür bluzlarında genellikle iddialı göründüğünü düşündüğümüz de bu iki olguyu yan yana getirip, ortaya çıkacak şıklığı tahmin etmek çokta zor olmayacaktır.

Beyaz Tesettür Şifon Bluz Modelleri: Tesettürlü bayanların çok sevdiği renklerden birisi olan beyazı şifon bluzlarda kullanmak iddialı bir ürünü çok güzel şekilde dizginlemenize imkan sağlıyor. Dikkat çekmeyi istemiyor fakat şıklıktan da ödün vermiyorsanız beyaz tesettür şifon bluzlara yönelmekte fayda var.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.