2016 Shayan Tesettür Abiye Modelleri


Mürdüm Shayan Tesettür Abiye Modelleri
Mürdüm Shayan Tesettür Abiye Modelleri

Tesettürlü bayanların son dönemlerde yoğun olarak ilgi gösterdiği markalardan birisi Shayan diyebiliriz. Kaliteli ürünleriyle adından her geçen gün biraz daha söz ettirmeyi başaran Shayan, son olarak abiyeleriyle kalitesini gözler önüne sermeyi başardı.

Somon Shayan Tesettür Abiye Modelleri: Tesettürlü bayanların abiye tercihlerinde son birkaç yıldır düşüş içerisinde olan somon, Shayan sayesinde tekrardan popülerlik kazanmış durumda. Somon rengi abiyelerinin etek kısmında tüllere yer veren ve abiyenin üst tarafından payetleri bolca kullanan Shayan böylelikle dengeli bir görüntü elde etmiş gibi görünüyor.

Lacivert Shayan Tesettür Abiye Modelleri: Abiyelerde çokça tercih edilen bir renk diyebileceğimiz lacivert, Shayan ile farklı bir boyut kazanmış gibi görünüyor. Lacivertin sade görüntüsünü dantel detayları ya da işlemelerle birlikte kullanarak çok daha iddialı sonuçlar elde eden ve bayanların da beğenisini kazanan marka, bu modelleriyle ilerleyen günlerde adından bolca söz ettirecek gibi görünüyor.

Saks Mavisi Shayan Tesettür Abiye Modelleri: Mavinin hemen her tonu tesettür abiyeler için çok uygunken, söz konusu saks mavisi olunca biçilmiş kaftan tabirini kullanmak yerinde olacaktır. Saks mavisinin etkileyici görüntüsünü kimi modellerde sade kesimlerle kullanıp daha dengeli bir görüntü elde eden Shayan, kimi modelde ise işlemelere yer vererek iddianızı ortaya koymanızı sağlıyor.

Mürdüm Shayan Tesettür Abiye Modelleri: Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de mürdüm abiyeler için popüler bir seçim diyebiliriz. Dikkat çekici bir renge sahip olan mürdümü dantellerle birlikte kullanan Shayan, nispeten daha sade bir şeyler isteyenler için bölgesel dantel detayına yer vermiş. Fakat tercihinizi iddialı ve “ben buradayım” diyen modellerden yana kullanacaksanız o zaman tamamı dantel kaplı modeller sizler için daha doğru bir tercih olacaktır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.