2016 Setrms Ferace Modelleri


1x1.trans
Mavi Setrms Ferace Modelleri

Son yılların popüler üreticilerinden birisi olan Setrms aslında bir süredir karşımıza çıkmıyordu. Kaliteli işlerin altına imza atmasıyla bilinen marka kısa süre önce feracelerini görücüye çıkarttı. Gene son derece başarılı bir iş çıkartan Setrems ilerleyen günlerde sokak modasına da tesir etmeyi başaracak gibi görünüyor.

Beyaz Setrms Ferace Modelleri: Feracelerde popüler tercihlerden birisi olan beyazı farklı bir şekilde ele alan Setrms beyaz renkli modellerde işlemelere de yer vermiş durumda. Feracenin üst kısımlarında taş süslemelerini kullanan marka bu sayede hem sade hem de şık bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamış diyebiliyoruz.

Siyah Setrms Ferace Modelleri: Siyah renk feraceler için güzel bir seçenek ve birçok kişi de bu renkteki feraceleri son derece seviyor. Setrms’de feracelerde siyahı kullanarak ortaya asil bir görüntü çıkmasını sağlarken feracelerin bel kısmında kullanılan altın rengi işlemeler de modellere farklı bir hava katmış durumda.


Bordo Setrms Ferace Modelleri: Son zamanlarda tesettür giyim için gözden düşen renklerden birisi diyebileceğimiz bordo, Setrms’in ferace modelleriyle tekrardan popülerlik kazanacak gibi görünüyor. Bordo modellerinde düğmelere yer veren Setrms aynı zamanda fermuarlı feraceleri de alternatif olarak sunuyor.

Mavi Setrms Ferace Modelleri: Feracelerinde mavinin hemen her tonunun kullanan Setrms özellikle koyu mavi renkli modelleriyle kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Koyu mavi feraceler görsel açıdan çok daha iddialıyken daha sakin bir şey arıyorsanız o zaman mavinin açık tonlarına yönelebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yeni Sezon Ferace Modelleri başlıklı makalemizde Ferace Modelleri ve Yeni Sezon Ferace Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*