2016 Semira Kışlık Kap Modelleri


1x1.trans
Bordo Semira Kışlık Kap Modelleri

Son dönemde tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği ürünler listesinde üst sıralarda yerini alan kaplarda, Semira birbirinden şık ve işlevsel modellerle ön plana çıkmayı başarıyor. Kaliteli bir koleksiyon ile karşımıza çıkan Semira’nın ürünleri ilerleyen günlerde sokak modasında da aktif bir şekilde boy gösterecek gibi görünüyor.

Fuşya Semira Kap Modelleri: Semira’nın koleksiyonu içerisinde fuşyanın özel bir yeri olduğunu söyleyebiliriz. Zarif görüntüsü, kombinlere renk katan yapısı sayesinde son derece popüler olan fuşyayı, gösterişten uzak fakat bir o kadar da şık şekilde ele alan Semira, fuşyanın içine beyaz renkli şeritler ekleyerek çok daha başarılı bir görüntünün oluşmasına imkan sağlamış diyebiliyoruz.

Lacivert Semira Kap Modelleri: Kaplarda en fazla tercih edilen renklerden birisi olan lacivert Semira koleksiyonunda da bolca var. Lacivertin sakin görüntüsünü kullanarak zarif modellerle karşımıza çıkan marka, kemer detayı eklediği modelleriyle büyük beğeni topluyor. Bunun yanında deri detaylarının da kullanıldığı modelleri mutlaka incelemenizi öneriyoruz.


Mercan Rengi Semira Kap Modelleri: Mercan kaplarda çok fazla karşılaştığımız bir renk olmasa da, Semira koleksiyonunda güzel ve başarılı sonuçlara imza atmış durumda. Mercanın canlı görüntüsünü fermuar detayıyla pekiştiren Semira, bazı modellerde ise kemer detayını kullanarak çok daha şık ürünler sunabilmiş gibi görünüyor.

Bordo Semira Kap Modelleri: Kaplarda her zaman için popüler bir renk olan bordo, Semira’nın koleksiyonunun da en gözde ürün grubu diyebiliyoruz. Bordonun koyu tonlarını deri detayı ile birlikte kullanan Semira, alternatif olarak bordonun nispeten açık tonlarını da kullanmış durumda. Zarif ve şık bir ürün arıyorsanız şayet, bordo renkli modellere göz gezdirmekte fayda var.

Bir önceki yazımız olan 2016 DİDE Butik Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde DİDE Butik ve Tesettür Butik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

1 Comment on 2016 Semira Kışlık Kap Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*