2016 Selam Kışlık Tesettür Giyim


Selam Tesettür Süet Kap Modelleri
Selam Tesettür Süet Kap Modelleri

Tesettürlü bayanlar için her daim güzel alternatifler sunan Selam, kış sezonu modelleriyle tekrar sokak modasına etki etmeyi başarmış gibi görünüyor. Kaliteli modelleriyle bildiğimiz markanın kışlık ürünlerini incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Selam Tesettür Manto Modelleri: Tesettürlü bayanlar için kış aylarının olmazsa olmazlarından birisi olan mantolar, Selam’ın yeni sezon koleksiyonunda bolca yer almış durumda. Mantolar konusunda genel itibariyle sade bir çizgi sergilen Selam, koyu renkli modelleriyle sokak modasına etki edecek gibi görünüyor. Özellikle de düğmeli mantoları mutlaka incelemeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Selam Tesettür Mont Modelleri: Kış günlerinde tesettürlü bayanların en çok kullandığı bir diğer ürün grubu da montlar. Montlar daha sportif bir görüntüye sahip olması nedeniyle gündelik yaşamda da rahatlıkla tercih edilebilir. Genellikle kaz tüyü olarak karşımıza çıkan Selam montları sizler için güzel bir alternatif sunuyor.

Selam Tesettür Kaban Modelleri: Selam kabanlar konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunarak, herkese hitap edebilecek bir ürün grubu ile karşımıza çıkıyor. Bebe yaka detaylı kabanları son dönemde oldukça popüler hale gelirken, kabanlarda kahve tonları ve laciverti bolca görebiliyoruz.

Selam Tesettür Kap Modelleri: Kaplar tesettür giyimin içinde son derece önemli bir yere sahip ve birçok kişinin de kombinlerinde kendine yer buluyor. Selam’ın kışlık modellerinde de en gösterişli ürünler olarak adlandırabileceğimiz kaplarda özellikle süet kap modelleri ilerleyen günlerin en trend ürünü olmaya aday görünüyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.