2016 Seda Tiryaki Sonbahar Tesettür Giyim


1x1.trans
Elbise Yeşil Seda Tiryaki Sonbahar Tesettür Giyim

Tesettür giyimin güçlü isimlerinden birisi olan Seda Tiryaki, yeni sezon modelleriyle birlikte kısa sürede hemen herkesin beğenisini kazanmayı başardı. Birçok kişi tarafından modelleri kombinlere dahil edilen Seda Tiryaki’nin yeni sezon ürünleri içerisinde sokak modasına etki etmeyi başaracağını düşündüğümüz ürünleri sizler için derliyoruz.

Seda Tiryaki Tesettür Yelek Modelleri: Tesettürlü bayanların şu sıralar kombinlerini hareketlendirmek ve renk katmak için sıklıkla tercih ettiği ürünlerden birisi yelekler diyebiliriz. Yelek konusunda yeni sezon kreasyonunda bolca modele yer veren Seda Tiryaki, sade ve zarif yelekleriyle ön plana çıkıyor. Düz kesim, siyah yelekler daha çok çalışan bayanlarca tercih edilirken daha hareketli modelleri günlük kombinlerde kullanabilirsiniz.

Seda Tiryaki Tesettür Tunik Modelleri: :Kombinlerimizin vazgeçilmezlerinden birisi olan tuniklerde bu sezon Seda Tiryaki son derece iddialı görünüyor. Yeni sezon modellerinde düz kesimlere odaklanan marka, dökümlü modelleriyle sokak modasına etki etmeyi şimdiden başarmış durumda. Bunun yanında siyah renkli modelleriyle büyük beğeni topladığını da hatırlatmakta fayda var.


Seda Tiryaki Tesettür Panço Modelleri: Son dönemde havalarında soğumasıyla birlikte hemen herkesin kullanmaya başladığı pançolarda sade ve klasik bir tarz takınan Seda Tiryaki, çalışan bayanların çok hoşuna gidecek modellerle karşımıza çıkıyor. Birçok kişi tarafından beğenilen gri ve siyah renkli pançoları mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Seda Tiryaki Tesettür Elbise Modelleri: Sonbahar döneminde tesettürlü bayanların bulmakta en çok zorlandığı modeller tartışmasız elbiseler diyebiliriz. Kışlık kumaşlardan zarif model elde etmenin zorluğunu göz önüne alırsak Seda Tiryaki’nin koleksiyonundaki yeşil renkli modellerin önemi daha da fazla artıyor diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2016 7 İklim Sonbahar Kreasyonu başlıklı makalemizde 7 İklim Kap Modelleri ve 7 İklim Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*