2016 Saks Mavisi Tesettür Giyim


Saks Mavisi Tesettür Gömlek Modelleri
Saks Mavisi Tesettür Gömlek Modelleri

Tesettür giyimde son birkaç yıla damgasını vurmuş olan saks mavisi, bu sezon da popülerliğini muhafaza etmeyi başarmış gibi görünüyor. Sokak modasında şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran saks mavisinin kullanıldığı el güzel modellerde  söz etmek istiyoruz.

Saks Mavisi Tesettür Elbise: Saks mavisi kıyafetlerde bu sezonun trendi tartışmasız elbiseler. Saks mavisi elbiselerin kendine has farklı bir havası var ve son derece iddialı da görünüyor. Özellikle de sivri yaka detaylı elbiseler düğünler ya da özel davetler için tercih edilebilecek kadar hoş ve zarif görünüyor. Alternatif olarak ise düz saks mavisi elbiselere yönelebilirsiniz.

Saks Mavisi Tesettür Tunik: Tunikler bizler için vazgeçilmez kıyafetler arasında yer alıyor ve birçok kişi de tunikleri kombinlerinde kullanıyor. Bu sezon saks mavisi tuniklerde genel itibariyle uzun yapıdaki ürünlerin tercih edildiğini görebiliyoruz. Üzerinde çok fazla işleme bulunmayan modellerde illa ki hareketlilik arıyorsanız siyah işlemeli tunikler daha doğru olacaktır.

Saks Mavisi Tesettür Etek: Havaların ısındığı şu günlerde saks mavisi etekler etkileyici görüntüleriyle dikkat çekerken özellikle de verev etekleri tavsiye ettiğimizi hatırlatalım. Verev eteklerin açık renk üstlerle kombinlenmesi sonucu ortaya gerçektende çok başarılı bir görüntü çıkarken daha salaş modellerinde güzel bir alternatif oluşturduğunu hatırlatalım.

Saks Mavisi Tesettür Gömlek ve Bluz: Son olarak sizlere saks mavisi gömleklerden ve bluzlardan söz etmek istiyoruz. Saks mavisi gömleklerde beyaz düğmeli modellere yönelir ve kombini de gene beyaz ağırlıklı etekle tamamlarsanız çok güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Bluzlarda ise fazla detaydan uzak durup sadeliği tercih etmelisiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.