2016 Saks Mavisi Tesettür Elbise Modelleri


Dantel Detaylı Saks Mavisi Tesettür Elbise Modelleri
Dantel Detaylı Saks Mavisi Tesettür Elbise Modelleri

Hemen her sene tesettürlü bayanların ilgisini çekmeyi başarabilen saks mavisi farklı bir yapıya sahip. Görüntü olarak son derece dikkat çekici ve doğru kullanıldığında da ortaya harika sonuçların çıkmasına imkan sağlayan saks mavisinin tesettür elbiselerde de bir hayli fazla kullanıldığını söyleyebiliriz.

Dantelli Saks Mavisi Tesettür Elbise Modelleri: Saks mavisi tesettür elbiselere en çok yakışan detay tartışmasız dantellerdir. Dantellerin görüntüsü özelliklede beyaz renkte olduğunda saks mavisinin üzerinde fazlasıyla belirgin hale geliyor ve böylelikle de ortaya çok daha güzel bir görüntü çıkıyor. Saks mavisi elbiselerde dantel detayı abartıya kaçılmadığı müddetçe, kaliteli bir görüntü elde etmeniz neredeyse garanti diyebiliriz.

Pelerinli Saks Mavisi Tesettür Elbise Modelleri: Elbiselerde son zamanlarda pelerin detayı ön plana çıkmaya başladı. Birçok modelde karşımıza çıkan pelerinler saks mavisi elbiselerde de gene saks mavisi rengi ile kullanılırken ortaya çıkan görüntü son derece zarif ve şık oluyor.

İşlemeli Saks Mavisi Tesettür Elbise Modelleri: İşleme detayları elbiseler için her daim güzel bir seçenek olmuştur. Birçok elbisede karşımıza çıkan işlemeler, saks mavisi elbiselerde açık renklerle kullanılıyor. Böylelikle bir nevi aksesuar görünü kazanan işlemeler istediğiniz şıklığı size fazlasıyla verecektir.

Balık Saks Mavisi Tesettür Elbise Modelleri: Son olarak balık stili elbiselerden de bahsetmek istiyoruz. Balık kesim elbiseler görüntü itibariyle iddialı ürünlerdir. Elbisenin alt kısmı dar kesim olduğu için fazlalıkları olanlara pekte uygun olmayacaktır. Fakat bu tarz elbiseleri giyebileceğinizi düşünüyorsanız üzerinde siyah işlemeler olan modellere yönelmenizi tavsiye edebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.