2016 Puantiyeli Tesettür Giyim Modelleri


Elbise Açık Renk Puantiyeli Tesettür Giyim Modelleri
Elbise Açık Renk Puantiyeli Tesettür Giyim Modelleri

Son zamanlarda sokak modasında karşımıza çok daha sık şekilde çıkmaya başlayan puantiye detayı, tesettür giyim de her geçen gün daha trend hale geliyor. Kaliteli görüntüsünün yanı sıra sıradanlıktan da uzaklaşmak isteyenler için güzel bir tercih olacak olan puantiyeli tesettür giyim modellerini mutlaka incelemenizde fayda var.

Puantiyeli Tesettür Elbise Modelleri: Tesettür giyimin en önemli kısımlarından birisi olan elbiselerde puantiye detayı gerçekten de başarılı sonuçlar veriyor. Puantiye detayının belirgin şekilde kullanıldığı modellerde ağırlıklı olarak siyah ya da koyu tonlar üzerine beyaz puanlar etkileyici bir görüntünün oluşmasını sağlıyor. Alternatif olarak ise açık tonlarda puantiyeli modellere göz gezdirebilirsiniz.

Puantiyeli Tesettür Gömlek Modelleri: Özellikle çalışan bayanların çok sık kullandığı tesettür gömleklerde puantiye detayı daha çok açık renkli ürünlerle karşımıza çıkıyor. Beyaz, bej, krem ya da açık sarı gibi gömleklerin üzerine koyu tonlarda ve küçük puantiyeler şirin ve şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacak.

Puantiyeli Tesettür Bluz Modelleri: Kaliteli bir kombin yapabilmek adına hem işinizi kolaylaştıran hem de pratik şekilde evden çıkabilmenizi sağlayan puantiyeli bluzları muhakkak incelemeniz gerekiyor. Renk skalası son derece geniş olan bu ürün grubunda lacivert ve kahve tonları ön plana çıkıyor.

Puantiyeli Tesettür Tunik Modelleri: Son olarak tesettürlü bayanların vazgeçilmezlerinden birisi olan tuniklerde de puantiye detayını sıklıkla görmeye başladığımızı söylemek gerekiyor. Özellikle de bebe yaka detaylı modelleri incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.