2016 Puane Yazlık Tunik Modelleri


Çapraz Kesim Mavi Puane Yazlık Tunik Modelleri
Çapraz Kesim Mavi Puane Yazlık Tunik Modelleri

Sezonun flaş isimlerinden birisi olan Puane, yeni tunik modelleriyle yaz sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Kaliteli modellerden oluşan bir kreasyon ile karşımıza çıkan Puane, yaz sezonunda sokak modasına etki etmeyi başaracak gibi görünüyor.

Dantelli Puane Tunik Modelleri: Tesettür tuniklerde bu sezon dantelli modeller ön plana çıkıyor. Birçok kombinde karşılaştığımız dantelli modeller, genel haylarıyla açık renkler üzerine koyu tonlar olarak kullanılıyor. Mesela pudra tunik üzerine siyah danteller hem dikkat çekici oluyor hem de şık bir görüntü elde etmenizi sağlıyor.

Mavi Puane Tunik Modelleri: Farklı renklerde modeller arayanlar için ilk önerilerimizden birisi mavi renkli modeller olacak. Mavinin asil görüntüsünü çok iyi şekilde kullanan Puane, modele farklılık kazandırmak içinde çapraz kesim kullanmış. Böylelikle gece davetlerinde dahi kullanılabilecek tarzda başarılı bir sonuç elde edilebilmiş diyebiliriz.

Hardal Puane Tunik Modelleri: Geçen sen çok popüler olan, bu senenin başında ise gözden düşen hardal, yaz aylarında tekrardan trend haline geldi. Hardal rengi Puane tunikler beyaz pantolonlarla kombinlendiği çok güzel görüntü verirken, hardalın siyahla kombinlendiği tunikleri ise siyah pantolonlarla birlikte kullanabilirsiniz.

Kırmızı Puane Tunik Modelleri: Son olarak sizlere kırmızı renkli Puane tuniklerinden de bahsetmek istiyoruz. Gösterişli yapısı sayesinde birçok bayanın dikkatini çekmeyi başaran bu modeller, omuz kısmında kullanılan metal aksesuarlarla çok daha etkileyici görünüyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.