2016 Pınar Şems Tunik Modelleri


1x1.trans
Koyu Yeşil Pınar Şems Tunik Modelleri

Her sene olduğu gibi 2016’da da başarılı bir koleksiyon çıkartan Pınar Şems, özellikle tunikleriyle dikkatleri çekmeyi başardı. Birbirinden şık modellerle karşımıza çıkan marka, kısa bir süre içerisinde sokak modasına etki etmeyi de başarmış durumda.

Yeşil Pınar Şems Tunik Modelleri: Yeşilin hemen her tonunu kullanan Pınar Şems, özellikle koyu renkli modellerle beğeni topluyor. Koyu yeşil tuniklerinde herhangi bir desen ya da işleme kullanmayarak sade ve resmi bir görüntü kazandıran Pınar Şems, diğer modellerde ise daha salaş bir kesim tercih ederek günlük yaşamda kullanabileceğiniz tarzda modeller oluşturmayı başarmış.

Pudra Pınar Şems Tunik Modelleri: Açık renkler şu sıralar bir hayli moda ve Pınar Şems’in pudra renkli tunikleri de bununla doğru orantılı olarak yoğun ilgi görüyor. Pudra renkli modellerin bazılarında fiyonk detayına yer veren marka, böylelikle özel davetlerde kombine dahil edebileceğiniz ürünler oluşturmayı başarmış.


Sarı Pınar Şems Tunik Modelleri: Yaz aylarında canlı renkleri giymeyi seviyorsanız Pınar Şems’in sarı renkli canlı tunikleri işinize yarayacaktır. Genel itibariyle salaş bir yapıya sahip olan bu modeller siyah pantolonlarla kombinlendiğinde başarılı sonuçlar verebiliyor.

Beyaz Pınar Şems Tunik Modelleri: Her dönemin trendi olan beyaz bu yaz sezonunda da birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Kaliteli görüntüsüne ek olarak saf ve temiz dokusuyla da tercih ediliyor. Eğer ki fazla göze batmak istemiyor fakat şıklıktan da ödün verme taraftarı değilseniz Pınar Şems’in beyaz tuniklerine mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Nigah Tesettür Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Nigah ve Tesettür Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*