2016 Pınar Şems Tesettür Bluz Modelleri


1x1.trans
Beyaz Renk Pınar Şems Tesettür Bluz Modelleri

Geçtiğimiz aylarda farklı ürün grupları ile sokak modasına etki etmeyi başara Pınar Şems, şu sıralar ise bluzlarıyla gündemde. Kaliteli bir kreasyon ile karşımıza çıkan Pınar Şems birçok bluz modeli ile tesettürlü bayanların kombinlerine de etki etmeyi başarmış görünüyor.

Beyaz Pınar Şems Tesettür Bluz Modelleri: Pınar Şems bu sene tesettür bluzlarda sadeliğe önem veren bayanlar için beyaz renkli ürünleriyle dikkatleri çekmeyi başarmış durumda. Beyaz renkli modellerin üzerinde herhangi bir detay ya da desen bulunmadığı için ortaya son derece zarif ve sade bir görüntü çıkıyor. Ayrıca alternatif olarak kırık beyazın da tercih edilebileceğini söylememiz gerekiyor.

Mavi Pınar Şems Tesettür Bluz Modelleri: Farklı renklerde ürünler arayanlar için ise önerimiz mavi olacak. Mavinin doğal görüntüsü şu sıralar bir hayli popüler ve özellikle de koyu maviyi kombinlerde daha fazla görünüyor. Koyu mavi klasik kesim bluzlar beyaz kalem eteklerle son derece başarılı kombinlere imza atmanızı sağlıyor.


Yeşil Pınar Şems Tesettür Bluz Modelleri: Kaliteli kombinler için şu sıralar yeşil de çok fazla tercih ediliyor ve yeşilin hemen her tonunu görebiliyoruz. Günlük yaşam için ya da dah aaz dikkat çekecek kombinler peşinde olanlar için fıstık yeşilini önerebiliriz. İddialı olmak için ise koyu yeşil, hatta zümrüt yeşili güzel bir seçenek oluşturacaktır.

Bordo Pınar Şems Tesettür Bluz Modelleri: Son olarak sizlere bordo renkli bluzlardan da bahsetmek istiyoruz. Bordonun görüntüsü iddialı olduğu için bunu kombinlerken biraz törpülemek gerekiyor. Törpüleme işini de siyah ile gayet başarılı bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kırmızı Tesettür Abiye Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Abiyeler ve Kırmızı Tesettür Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*