2016 Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri


1x1.trans
Bordo Deri Detaylı Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür giyimin en önemli kısımlarından birisi olan abiyelerde şu sıralar Pınar Şems’in baskın şekilde ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Kaliteli ürünlerle karşımıza çıkan marka, birçok tesettürlü bayanın kalbini de kazanmış durumda. Bu yüzden de size Pınar Şems’in en yeni abiyelerinden bahsetmek istiyoruz.

Beyaz Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri: Tesettür abiyelerde en fazla tercih edilen renk olan beyaz doğru kullanılırsa çok dengeli bir görüntü elde edilmesini sağlıyor. Beyaz abiyelerde şu sıralar ceket detayı ön plana çıkarken böylelikle hem şık hem de resmi bir görüntü elde edilebiliyor. Şirket yemekleri için bu tarz bir tercih son derece yerinde olacaktır.

Mürdüm Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri: Tesettürlü bayanların sevdiği renklerden birisi olan mürdüm, Pınar Şems’in abiyelerinde de bolca kullanılmış gibi görünüyor. Düz kesim mürdüm abiyeler kesimi itibariyle sade, fakat renk tercihi sebebiyle şık ve iddialı modeller diyebiliriz. Daha zarif olmak isteyenlerin ise dantelli ürünlere yönelmeleri mantıklı olacaktır.


Siyah Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri: Sade ve şık olmak isteyen hemen herkesin abiyelerde tercih ettiği renk olan siyah, Pınar Şems koleksiyonunda da çok başarılı şekilde ele alınmış durumda. Siyahı püskül detaylarıyla birlikte kullanan marka böylelikle nispeten hareketli ürünler elde edebilirken daha gösterişli şeyler arayanlar için de taş süslemeli ürünleri sunuyor.

Bordo Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri: Her sene popüler olmayı başaran renklerden birisi haline gelen bordo, bu sene de bir hayli trend diyebiliriz. Tesettür abiyelerde güzel işlere imza atmanızı sağlayan bordo, özellikle deri detaylı abiyelerde gerçekten de harika görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Pınar Şems Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Elbiseler ve Pınar Şems Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

1 Comment on 2016 Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*