2016 Pınar Akşam Tesettür Abiye Modelleri


Siyah Renk 2016 Pınar Akşam Tesettür Abiye Modelleri
Siyah Renk 2016 Pınar Akşam Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür giyimin önde gelen isimlerinden birisi olan Pınar Akşam yeni sezon abiyeleriyle görücüye çıktı. Birbirinden şık modeller sunan marka yine adından çok söz ettirecek ve birçok tesettürlü bayanın da gene ilk tercihi olacak gibi görünüyor.

Mavi Pınar Akşam Abiye Modelleri: Mavi renkli modelleriyle ön plana çıkan koleksiyonda Pınar Akşam mavinin hemen her tonunu kullanmış durumda. Fakat ağırlıklı olarak koyu tonların tercih ediğini söylemekte fayda var. Özellikle de pelerinli koyu mavi abiye modelleri şu sıralar en popüler tercih diyebiliriz.

Pembe Pınar Akşam Abiye Modelleri: Sadelik ve şıklık arayanlar için pembe Pınar Akşam abiyeleri en güzel seçeneklerden birisidir. Pembenin sakin görüntüsünü başarılı bir şekilde ele alan marka, bunu taş ve dantel detaylarıyla pekiştirerek ortaya son derece dengeli bir görüntünün çıkmasını sağlamış.

Dantelli Pınar Akşam Abiye Modelleri: Abiyelerde dantel detaylı modellerin olmayacağını düşünmek büyük bir yanılgı olacaktır. Bu sezon dantelli modellerde abiyenin etek kısmını tüllerle kaplayan ve sade bırakan Pınar Akşam, üst kısımda ise bolca dantel detayı kullanarak şık bir görüntünün oluşmasına olanak tanımış gibi görünüyor.

Siyah Pınar Akşam Abiye Modelleri: Son olarak siyah renkli Pınar Akşam abiyelerinden de söz etmek istiyoruz. Siyah modellerinde altın rengi işlemelere yer veren Pınar Akşam bu sayede gösterişli ve iddialı modeller ortaya koymuş durumda .Eğer ki dikkat çekmekten çekinmiyorsanız altın rengi işlemeleri olan modellere mutlaka göz gezdirmelisiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.