2016 Pierre Cardin Eşarp Modelleri


Koyu Renkli 2016 Pierre Cardin Eşarp Modelleri
Koyu Renkli 2016 Pierre Cardin Eşarp Modelleri

Tesettürlü bayanların en çok dikkat ettiği noktalardan birisi olan eşarplarda bu sezon Pierre Cardin’in birbirinden şık modellerle karşımıza çıktığını söylemeliyiz. Kalitesini her daim ön plana çıkartan marka, yaz sezonu için tasarladığı modellerle birçok kombinde kendisine yer bulacak gibi görünüyor.

Beyaz Pierre Cardin Eşarp Modelleri: Eşarplarda bu sezonun trendlerinden birisi olan beyazı başarılı bir şekilde ele alan Pierre Cardin, sadeliğin ön planda olduğu modellerde herhangi bir desen ya da detay kullanmayarak hem kombinlemesi kolay hem de amacına yönelik ürünler elde etmeyi başarmış durumda.

Siyah Pierre Cardin Eşarp Modelleri: Beyaz modellerde nasıl ki desen ya da detay kullanılmamışsa, siyah modellerde ise tam tersi bir uygulamaya giden Pierre Cardin, modellerinde açık tonlu desenlere bolca yer vermiş. Siyah üzerine beyaz ya da sarı desenler ile hareketlendirilen siyah eşarplar özellikle davetlerde kombini tamamlamak için kullanılabilir.

Açık Renkli Pierre Cardin Eşarp Modelleri: Bu sezonun en çok tercih edilen modelleri açık renkli eşarplar. Açık renkli eşarplar yaz ayının havasına en uygun modeller arasında yer alıyor ve açık renkli fon üzerine az da olsa canlı renklerde desenlerin kullanılmasıyla ferah bir görüntü elde edilebiliyor.

Koyu Renkli Pierre Cardin Eşarp Modelleri: Lacivert, gece mavisi ve siyah gibi renklerin fonda göründüğü, ağırlıklı olarak canlı renklerde desenlerin kullanıldığı koyu renkli eşarplar daha ağır başlı görünmek istediğiniz kombinlerde ilk seçenek olacaktır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.