2016 Pembe Tesettür Tunik Modelleri


Uzun Pembe Tesettür Tunik Modelleri
Uzun Pembe Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür giyimde farklı renkler her daim ilgi görmüştür ve bu ilgi gören renklerin başında da pembe geliyor. Doğru kullanılması halinde ortaya gerçekten de eşsiz bir güzelliğin çıkmasını sağlayan pembe son dönemde tuniklerde sıklıkla tercih ediliyor. Biz de sizlere şu aralar sokak modasında trend olan pembe tuniklerden bahsetmek istiyoruz.

Dantelli Pembe Tesettür Tunik Modelleri: Kaliteli görüntü isteyenler için dantel detaylı pembe tesettür tunikler ilk önerimiz olacak. Pembenin üzerine eklenen dantel detayı son derece zarif bir görüntünün oluşmasını sağlamakla birlikte dikkat çekici bir sonuç istiyorsanız dantelin görünürlüğünü arttırmak adına beyaz dantel tercih edebilirsiniz.

Salaş Pembe Tesettür Tunik Modelleri: Günlük kombinlerde rahat bir tercihte bulunacaklar için ise salaş pembe tunikler güzel bir seçenek oluşturuyor. Salaş yapısı sayesinde hem rahat hareket edebiliyorsunuz hem de bölgesel kilo fazlalıklarınız varsa bunları gizlemek mümkün olabiliyor.

Uzun Pembe Tesettür Tunik Modelleri: Son zamanlarda sokak modasında birçok kişinin uzun tuniklere yöneldiğini sizlerde fark etmişsinizdir. Bu modellerde genel itibariyle pembenin açık tonları tercih ediliyor ki göz yoran bir görüntü ortaya çıkmasın.

Kemerli Pembe Tesettür Tunik Modelleri: Son olarak üzerinde siyah kemer detayı bulunan modellerin de göz ardı edilmemesi gerektiğini hatırlatmakta fayda var. Kemer detayı tuniğe çok daha şık bir hava katarken bu tarz modellerin beyaz bol paça pantolonlarla birlikte kullanılabileceğini de unutmamalısınız.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.