2016 Pembe Tesettür Giyim Modelleri


Pembe Tesettür Desenli Elbise Modelleri
Pembe Tesettür Desenli Elbise Modelleri

Tesettür giyimde önemli bir yeri olan pembe renkli modeller doğru kullanıldığında son derece dengeli bir görüntü elde etmenizi ve şıklıktan da ödün vermemenizi sağlıyor. Bu yüzden 2016 yılı içerisinde pembe renkli kombinlerin nasıl olması gerektiği ve hangi modelleri popüler olduğundan söz etmek istiyoruz.

Pembe Renkli Tesettür Elbise: Tesettür elbiseler şu sıralar yaz aylarında olmamız sebebiyle genellikle ince bir yapıya sahip. İnce yapının yanı sıra birçok model pembenin açık tonlarıyla bezenmiş olup son derece sade ve sakin bir görüntüye sahip. Alternatif olarak ise desenli modelleri önerebiliriz. Bu modellerde pembenin birkaç tonu bir arada kullanıldığı için gene dengeli bir sonuç elde edilebiliyor.

Pembe Renkli Tesettür Tunik: Tesettürlü bayanların asla vazgeçemediği bir ürün olan tuniklerde bu sezon salaş modeller ön plana çıkıyor. Açık pembe salaş tunikler beyaz pantolonlarla kombinlendiğinde gayet güzel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Pembe Renkli Tesettür Etek: Eteklerde pembenin kullanılması gösterişten uzak fakat bir o kadar da şık sonuçlar elde etmenizi sağlayabiliyor. Eteklerde genel itibariyle toz pembenin kullanıldığını hatırlatmak gerekiyor. Fakat koyu pembenin de açık renkli parçalarla kombinlendiğinde güzel sonuçlar verdiğini hatırlatmalıyız.

Pembe Renkli Tesettür Gömlek: Son olarak tesettür gömleklerden de bahsetmekte fayda var. Pembe renkli tesettür gömleklerde en önemli noktalardan birisi yaka kısmının fiyonklu olması. Böylelikle çok daha şık ve resmi bir sonuç elde edilebiliyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.